newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 29 lipca 2021
25.02.2020r...

Drabiny przystawne z wysokiej półki

Drabiny przystawne, inaczej 1-elementowe to najprostsze konstrukcje spośród drabin aluminiowych. Cechują się one lekkością i potrzebą niewielkiej przestrzeni do przechowywania. Drabiny przystawne swoje zastosowanie znajdą na wielu płaszczyznach - można wykorzystać je do prac w domu, w ogrodzie, na budowie, do prac konserwatorskich, czy nawet przemysłowych.
Fot. HIGHER
Fot. HIGHER

Oferta z linii EUROSTYL – wersja półprofesjonalna

Polecamy półprofesjonalne drabiny przystawne linii EUROSTYL marki ALOSS, które w swojej ofercie posiadają specjaliści sprzedaży konstrukcji aluminiowych - firma HIGHER.

- Firma ALOSS to światowy producent, którego drabiny wyróżniają się na tle innych. Do ich produkcji użyty został najlepszy z możliwych stop aluminium 6063, co potwierdzają na przykład badania za pomocą map Ashby`ego. Drabiny te przechodzą tzw. „test szkła”, za co odpowiadają antypoślizgowe wykonane z gumy stopki, doskonale sprawdzające się na śliskich powierzchniach. Ale drabiny przystawne ALOSS to także zdecydowanie dłuższe konstrukcje od tych oferowanych przez innych producentów – podkreśla Krzysztof Godlewski, dyrektor handlowy HIGHER.

Drabiny ALOSS to najlepszy stosunek jakości do ceny a do tego aż 5-letnia gwarancja!--
REKLAMA:
--

źródło: HIGHER

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d