newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 29 stycznia 2023
24.01.2023r...

Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Marka Haier, która od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, dołącza do Najpiękniejszej Orkiestry świata. Producent przekazał na licytację prawdziwe technologiczne arcydzieło. Przedmiotem aukcji jest jedyna w swoim rodzaju lodówka, która powstała w ramach artystycznej współpracy marki Haier i nietuzinkowej artystki MISS DORYS. Zwycięzca aukcji zyska nie tylko lodówkę z dożywotnią gwarancją, ale co najważniejsze, pomoże chorującym na sepsę, bo taki jest właśnie cel 31. Finału WOŚP.
Fot. Haier
Fot. Haier

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”. W planach jest wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Wielki 31. Finał odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. Natomiast do 10 lutego można wesprzeć aukcję i wziąć udział w licytacji, specjalnie przygotowanej na tę okazję lodówki Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB.

Zwycięzca otrzyma nie tylko technologiczne arcydzieło z dożywotnią gwarancją producenta, ale co najważniejsze wesprze WOŚP i przyczyni się do pomocy w szczytnym celu.

https://allegro.pl/oferta/lodowka-haier-multidoor-seria-9-hcw9919fsgb-13161177252

Fot. Haier
Fot. Haier

O wygląd graficzny chłodziarko-zamrażarki Haier zadbała MISS DORYS, która na co dzień należy do kobiecego kolektywu street artowego MIAU Crew, a także jest współtwórczynią stowarzyszenia i pracowni artystycznej Stacja Praga.Oprócz artystycznego oblicza urządzenia warto zwrócić uwagę na jego technologiczne aspekty.

Fot. Haier
Fot. Haier

To prawdziwe centrum dowodzenia z wbudowanym ekranem, dzięki któremu w łatwy sposób można sterować wszystkimi funkcjami chłodziarko - zamrażarki, a także innymi urządzeniami Haier połączonymi przez aplikacje hon. Multimedialny ekran pozwala także na surfowanie w internecie umożliwiając m. in. dostęp do niezliczonej ilości przepisów. Kolejnym bardzo praktycznym rozwiązaniem są kamery umieszczone we wnętrzu urządzenia. W każdej chwili można sprawdzić zawartość lodówki, a funkcja ta będzie bardzo praktyczna choćby podczas zakupów w sklepie.

Więcej informacji o Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor/34004981/hcw9919fsgb/

--
REKLAMA:
--

źródło: Materiał partnera

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d