Kolekcja Urban Colours wyróżniona w konkursie Dobry Design 2020

Podziel się:
W czwartek, 5 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbyła się VII edycja Forum Dobrego Designu. Jego zwieńczeniem była uroczysta gala, w trakcie której ogłoszono laureatów konkursu Dobry Design 2020. Kolekcja Urban Colours, stworzona z okazji jubileuszu 30-lecia Ceramiki Paradyż, otrzymała wyróżnienie w kategorii „Podłogi i ściany”.

Kolekcja Urban Colours marki Paradyż My Way powstała z okazji 30 lat istnienia firmy i jest jedną z dziewięciu odsłon jubileuszowej serii Celebration Edition. Zespół projektowy Ceramiki Paradyż czerpał inspirację z różnorodności miejskich przestrzeni — bogactwa barw, struktur i elementów natury. Płytki z kolekcji obejmują warianty strukturalne, gładkie, błyszczące i metalizowane, które można łączyć ze szklanymi, uniwersalnymi listwami oraz heksagonami. Kolory przewodnie kolekcji to intensywnie nasycona butelkowa zieleń, granat oraz kontrastowa biel występująca w wersji matowej oraz strukturalnej pokrytej granilią cukrową. Szczególnym elementem kolekcji są zaprojektowane przez Agnieszkę Biernat strukturalne heksagony pokryte złotem, których niepowtarzalny, orientalny wygląd nada pomieszczeniu artystycznego klimatu.

Stworzyliśmy kolekcję wyjątkową, która odpowiada różnym potrzebom klientów i pozwala im wyrazić swój styl — mówi Monika Wiśniewska, lider produktu Ceramiki Paradyż. — Z jednej strony wprowadza elementy mocno osadzone w trendach dla tych, którzy lubią energetyczne pomieszczenia. Z drugiej jednak umożliwia stworzenie aranżacji ponadczasowej, która będzie cieszyć przez wiele lat. Jesteśmy dumni, że nasze propozycje znów spotkały się z uznaniem projektantów i architektów. Ceramika Paradyż od 30 lat napędza polskie wzornictwo, a dobry design i znakomite wykonanie to dla nas najważniejsze wartości przy tworzeniu każdej kolekcji.
REKLAMA:

W konkursie Dobry Design biorą udział producenci oraz dystrybutorzy z obszarów wyposażenia i wystroju wnętrz, a jego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów wprowadzonych na rynek. Prestiżu przedsięwzięciu dodaje profesjonalne jury złożone ze 150 architektów i projektantów wnętrz, którzy oceniają zgłoszone projekty. Przyznane wyróżnienie równoznaczne jest z potwierdzeniem jakości oraz swoistą rekomendacją gremium dla wszystkich urządzających własne mieszkania. W tegorocznej edycji do konkursu zgłoszono ponad 220 produktów w 12 kategoriach. Finalnie wręczono 15 statuetek i wyróżniono 25 produktów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ceramika Paradyż
#wiadomości #nagrody #wnetrza #paradyz

Więcej tematów: