<

Siła prostoty: wizualnie lekkie kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa, której niemal nie widać, czyli złożona z przejrzystego szkła i minimum elementów. Wizualnie lekkie kabiny prysznicowe Radaway to nie tylko kwintesencja minimalizmu… Sprawdzą się w łazienkach zaaranżowanych w różnych stylach.

Więcej...

Unikatowe płyty fornirowane

Płyta fornirowana to optymalne połączenie szlachetnego wyglądu drewna z wszechstronnym zastosowaniem płyt wiórowych. Otrzymujemy urzekający rysunek słojów naturalnego pochodzenia, bez potrzeby piłowania ciężkiego drewna litego. Idealny na ścianę, meble lub elementy dekoracyjne.

Więcej...

Wygoda w łazience – jak o nią zadbać?

Komfortowa łazienka to harmonia efektywności i estetyki, adekwatna do potrzeb użytkownika. Optymalny układ funkcjonalny dopasowany do przestrzeni gwarantuje łatwy dostęp do istotnych elementów oraz ergonomiczne rozmieszczenie sprzętów i akcesoriów.

Więcej...

Jak wybrać najlepszą szczoteczkę soniczną dla całej rodziny?

Szukając idealnej szczoteczki sonicznej dla całej rodziny, trzeba rozważyć wiele czynników. Od potrzeb dzieci po oczekiwania dorosłych - wybór odpowiedniego modelu może być wyzwaniem. Jaka szczoteczka soniczna będzie najlepsza?

Więcej...

Wanna w roli głównej

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej kabina prysznicowa zastępuje tradycyjną wannę. Jednak wszyscy, którzy uwielbiają aromatyczną, relaksującą kąpiel nie muszą rezygnować z drugiego rozwiązania. Mogą po prostu pójść na kompromis – mieć i natrysk i wannę.

Więcej...

Łazienkowe akcesoria – rozwiązanie do każdej łazienki

Akcesoria do łazienki pełnią zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Projektowane są z myślą o różnych stylach wnętrzarskich, począwszy od klasycznego, poprzez nowoczesny, aż po minimalistyczny, co wpływa na spójność całej aranżacji.

Więcej...

Testuj suszarkę Candy i skorzystaj z nowej promocji

Suszarki bębnowe stają się coraz bardziej popularne nie tylko ze względu na wygodę użytkowania, ale także dbałość o nawet najdelikatniejsze tkaniny. Aby użytkownik mógł przekonać się, czy urządzenie będzie dla niego odpowiednie marka Candy uruchomiła promocję, w której można bezpłatnie...

Więcej...

Odpływ liniowy Linearis Infinity - nowoczesne podejście do łazienki

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu, powinna być więc bezpiecznie wykonana z dbałością o szczegóły i komfort użytkowana. Przejście od tradycyjnych rozwiązań do bardziej nowoczesnych oraz funkcjonalnych, to kluczowy trend w dzisiejszym projektowaniu wnętrz....

Więcej...

Jak wybrać podłogę do łazienki i kuchni?

Kuchnia, łazienka oraz pralnia to miejsca, które charakteryzuje podwyższona wilgotność. Dobór odpowiedniego pokrycia podłogowego w tych pomieszczeniach jest bardzo ważny ze względu na higienę, estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowników. Optymalnym wyborem są wodoodporne,...

Więcej...

Czarno-białe łazienki

Najsilniejszy barwny kontrast – czerni i bieli – nie wychodzi nigdy z mody. Bo te dwa kolory, dwa przeciwieństwa, idealnie ze sobą harmonizują.

Więcej...
Loading...