Remmers rozpoczyna konkurs "Top Referencja? WygrajMY razem"

W tym roku marka Remmers obchodzi swoje 75-lecie istnienia, a z tej okazji zaprasza wszystkich Klientów do udziału w wyjątkowym konkursie. Pod nazwą "Top Referencja? WygrajMY razem" rozpoczynamy akcję mającą na celu wyróżnienie najciekawszych referencji obiektów lub produktów, w których...

Więcej...

Sztuka Konserwacji 2024 - Warszawa z firmą Remmers

W dniach od 16 do 19 kwietnia 2024 roku odbędzie się XXVIII edycja warszawskich Spotkań Konserwatorskich „Sztuka Konserwacji 2024”. Remmers Polska został jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia.

Więcej...

#3 edycja Konferencji Hydroizolacyjnej Remmers "Nie tylko hydroizolacja"

Ruszyły zapisy na trzecią edycji Konferencji Hydroizolacyjnej, która odbędzie się już 28 listopada w Chorzowie w hotelu Gorczowski.

Więcej...

Owady niszczące drewno

Współczesne metody renowacji drewna z zastosowaniem produktów Remmers

Więcej...

Remmers [eco]

Marka Remmers [eco] jest przykładem korzystania z zasobów natury w zrównoważony sposób. Produkty serii [eco] mają obniżoną zawartość lotnych związków organicznych (VOC), są niskoemisyjne a do ich produkcji używane są surowce z odnawialnych źródeł.

Więcej...

Olejowanie tarasów i mebli ogrodowych

Cechą naturalną drewna jest szarzenie. Przyczyną tego zjawiska są warunki atmosferyczne, a w szczególności promienie słoneczne i opady atmosferyczne. Poniżej przedstawiamy klika wskazówek, które pozwolą przez długie lata cieszyć się pięknym drewnem na tarasie.

Więcej...

Skuteczna impregnacja drewna

Na początku musimy sobie zadać kilka pytań. Po pierwsze, jaki mamy gatunek drewna i czy wymaga on impregnacji (nie każde drewno wchłania preparaty impregnacyjne)? Po drugie, jaki jest cel impregnacji?

Więcej...

Lazury, co wybrać i kiedy stosować

Rynek oferuje wiele produktów do ochrony oraz dekoracji drewna. Problem statystycznego klienta sprowadza się do pytań: „Który z nich wybrać i czym się kierować?”

Więcej...

Logistyka to nasza (kolejna) specjalność

Nagrodzona została „koncepcja całodobowej logistyki“ firmy Remmers Baustofftechnik GmbH z Löningen.

Więcej...
Loading...