Jak duży powinien być pojemnik na deszczówkę? Obliczamy potrzebną pojemność zbiornika

Zakup pojemnika na deszczówkę to jedna z lepszych inwestycji, jaką można zrealizować na terenie swojej posesji. Dzięki niej nie tylko będzie można znacząco zmniejszyć rachunki za zużywaną wodę wodociągową, lecz także pomóc w ochronie lokalnego środowiska naturalnego. Ważne jest jednak,...

Więcej...

Fontanna czyli kawałek raju w ogrodzie

Ogród to miejsce, w którym w pogodne dni odpoczywamy po dniu pracy, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Warto więc pomyśleć o stworzeniu w nim prawdziwej enklawy spokoju z kojącą zmysły fontanną.

Więcej...

Łap deszczówkę i oszczędzaj wodę w czasie suszy!

Podpowiadamy jak łatwo zamontować zbiornik retencyjny w Twoim ogrodzie

Więcej...

Stawy kąpielowe

Stawy kąpielowe to baseny, w których woda jest filtrowana i regenerowana bez użycia chloru i innych środków chemicznych. Poprzez bogatą florę i faunę dają wrażenie kąpieli „w naturze”.

Więcej...

Jak odzyskać wodę deszczową z rynien?

Nadmiar wody deszczowej dookoła posesji to niezwykle uciążliwy kłopot – utrudniające mobilność kałuże i powstające w ogrodzie błoto to najmniejsze konsekwencje jakie czekają nas podczas uporczywie padającego deszczu.

Więcej...

Zbieracz wody deszczowej – Marley

W ofercie Marley pojawił się nowy zbieracz wody deszczowej DN90 (deszczołap) pasujący do rur metalowych oraz plastikowych o średnicach zewnętrznych 87-90 mm.

Więcej...

Zbieracz wody firmy Marley

Zbieracz wody SPEEDY przeznaczony do rur spustowych

Więcej...
Loading...