<

Siła prostoty: wizualnie lekkie kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa, której niemal nie widać, czyli złożona z przejrzystego szkła i minimum elementów. Wizualnie lekkie kabiny prysznicowe Radaway to nie tylko kwintesencja minimalizmu… Sprawdzą się w łazienkach zaaranżowanych w różnych stylach.

Więcej...

Podaruj mamie elektronikę ułatwiającą życie. Nietypowe prezenty z kategorii Smart Home i smart AGD.

Przycisk, który umożliwi sterowanie światłem, roletami i temperaturą w całym domu. Aplikacja, której można kazać wyłączyć pralkę głosowo. Czujnik zalania, który da znać, że pękła rura lub popsuła się zmywarka. Wideofon, dzięki któremu można odebrać paczkę od kuriera, nawet będąc na...

Więcej...

Armatura i akcesoria – wybór, który się opłaca

Łazienka potrafi zachwycać swoim wystrojem. Zależy nam na tym, by sprzyjał on wypoczynkowi i wygodnej pielęgnacji. Jednym z ważnych elementów udanej aranżacji jest spójny wygląd armatury i akcesoriów. Przykłady takich rozwiązań znajdziemy w kolekcjach marki FERRO.

Więcej...

Ciemna łazienka - czy pomniejsza pomieszczenie?

Czy ciemna łazienka może być przytulna? Ciemne barwy w przestronnych łazienkach i ciemne ściany w małej łazience Co powinieneś wiedzieć? Zapraszamy do lektury!

Więcej...

Idealnie świeże pranie z inteligentną pralką Haier X11

Firma Haier, która od 15 lat utrzymuje pozycję lidera na rynku AGD, wprowadza do swojej oferty nowy model pralki. Haier X11 HW100-BD14397 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na runku, o niezwykłej precyzji wykonania i najwyższej klasie energetycznej A. Zastosowane w pralce technologie...

Więcej...

Łazienka z efektem wow!

Wprowadzenie oryginalnych rozwiązań architektonicznych, na przykład unikatowej aranżacji przestrzeni czy układu okien, może wzmocnić jej wyjątkowość, ale to tylko jeden z aspektów jakie można rozważyć. Najważniejsze jest, aby nie zapominać o spójności i zharmonizowaniu wybranych elementów....

Więcej...

Jak wybrać najlepszą szczoteczkę soniczną dla całej rodziny?

Szukając idealnej szczoteczki sonicznej dla całej rodziny, trzeba rozważyć wiele czynników. Od potrzeb dzieci po oczekiwania dorosłych - wybór odpowiedniego modelu może być wyzwaniem. Jaka szczoteczka soniczna będzie najlepsza?

Więcej...

Design oprawiony w ramę. Premiera serii kabin walk-in Modo F

Minimalizm, który nadaje ton współczesnemu poczuciu piękna, nabiera coraz większego wyrafinowania. W odpowiedzi na ten trend Radaway przygotował premierę w jednej ze swych najbardziej popularnych serii kabin prysznicowych… Modo F taflę szkła ujmuje w elegancką ramę.

Więcej...

3 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim kupisz kabinę prysznicową - mogą cię zaskoczyć!

Wybierając kabinę prysznicową, zwracamy uwagę na wygląd, stosunek ceny do jakości i oczywiście parametry użytkowe. Jednak kilka ważnych kwestii może czasami umknąć. O czym warto pamiętać, wyjaśnia ekspertka firmy Radaway.

Więcej...

Odpływy liniowe w kabinach typu walk-in

Kabina z odpływem liniowym to gwarancja nowoczesnego wyglądu strefy prysznica. Pozwala na aranżację atrakcyjnej wizualnie przestrzeni, w której dominują zlicowany z podłogą brodzik czy rozwiązania typu walk-in. Swoim użytkownikom zapewnia zaś maksimum komfortu podczas kąpieli.

Więcej...
Loading...