Mobilne projektowanie ogrzewania podłogowego – to możliwe!

Określenie odpowiedniej mocy zasilania ogrzewania podłogowego czy zaplanowanie układu poszczególnych elementów zapewni komfort użytkownikom i ustrzeże przed nierównym rozkładem temperatur w pomieszczeniach. Choć zasady projektowania są niezmienne, to nic nie stoi na przeszkodzie,...

Więcej...

Sterowanie podłogówką – system odpowiedni do swoich potrzeb

Firma TECH Sterowniki oferuje aż 6 serii sterowników do zarządzania podłogówką, co daje bardzo duże możliwości dopasowania do potrzeb w domach i mieszkaniach – liczby pomieszczeń, typu budynku i preferowanego montażu.

Więcej...

Układ mieszający z cztwrodrogowym termostatycznym zaworem mieszającym „UME-4” do ogrzewania podłogowego

Układ mieszający z czterodrogowym termostatycznym zaworem mieszającym oraz z samoregulującą się pompą elektroniczną, UME-4 jest przeznaczony do instalacji centralnego ogrzewania w...

Więcej...

Ogrzewanie podłogowe w pokoju dziecka

Dobrze zaprojektowane wodne ogrzewanie podłogowe zapewni dziecku nie tylko idealny komfort cieplny podczas snu czy zabawy, lecz także pomoże zachować optymalne warunki higieniczne.

Więcej...

Jakie są zasady prawidłowego użytkowania ogrzewania podłogowego?

Ogrzewanie podłogowe – 5 zasad prawidłowego użytkowania

Więcej...

Termostat ogrzewania podłogowego TECEfloor z modułem WiFi

Pojęcie inteligentnego domu nabiera nowego znaczenia. Okazuje się bowiem, że SMART mogą być nie tylko telewizory czy AGD, ale także systemy do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Firma TECE wprowadziła do oferty nowy termostat z wbudowanym modułem WiFi. Dzięki niemu możliwe jest m.in....

Więcej...

Ogrzewanie podłogowe w stylu eco

Żyjemy w czasach galopującego postępu cywilizacji, i choć związane z nim zmiany zyskują nowe rzesze zarówno zwolenników, jak i przeciwników, jedno jest pewne: wraz z postępem cywilizacyjnym rośnie potrzeba bliskości z przyrodą.

Więcej...

Proste sposoby sterowania ogrzewaniem podłogowym

Ogrzewanie podłogowe jest nowoczesnym, wyjątkowo dobrym sposobem ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych ze względu na komfort mieszkańców oraz oszczędność podczas eksploatacji.

Więcej...

Polacy lubią chodzić boso

Firma TECE prezentuje wyniki badania

Więcej...

Zalety ogrzewania podłogowego

O zaletach ogrzewania podłogowego oraz o tym, dlaczego jest coraz powszechniej używane w naszych domach opowiada architekt Olga Szewczyk z Pracowni Projektowej ARCHIPELAG oraz Marcin Kotas – Kierownik Działu Ogrzewania Podłogowego w firmie Purmo.

Więcej...
Loading...