<

Modernistyczna willa zanurzona w naturze: szkło, kamień i drewno

Z salonu połączonego z kuchnią jak na dłoni widać jezioro, a do łazienki zagląda zieleń lasu. Dyskretnie luksusowy dom za sprawą horyzontalnej bryły i ogromnych przeszkleń dosłownie przenika się z otoczeniem. Również we wnętrzach obecne są naturalne materiały.

Więcej...

Wybór odpowiednich materiałów do produkcji mebli w placówkach medycznych

W przypadku produkcji mebli do placówek medycznych należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak: trwałość, łatwość czyszczenia, utrzymanie higieny oraz ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika design. Wybór odpowiednich materiałów jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa,...

Więcej...

Jak wybrać meble wypoczynkowe do swojego ogrodu?

Wybór mebli wypoczynkowych do ogrodu to decyzja, która wpływa na komfort i estetykę przestrzeni na świeżym powietrzu. W dobrze urządzonym ogrodzie można nie tylko wypocząć, ale także spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Jak wybrać meble wypoczynkowe do swojego ogrodu?

Więcej...

Pantografy – nowe oblicze wieszaków

Odpowiednie wyposażenie garderoby w półki, wieszaki i organizery zaprojektowane z myślą o przechowywaniu ubrań to klucz do wprowadzenia do niej ładu. Jakie rozwiązania mamy do wyboru? I dlaczego warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nowe pantografy marki REJS.

Więcej...

Harmonia natury w nowoczesnym biurze, czyli dobrostan w miejscu pracy

W zgiełku wielkomiejskiej dżungli PRW Design odkrywa nowy wymiar funkcjonalności i estetyki biura. Na przestrzeni zaledwie 100 metrów kwadratowych, firma stworzyła miejsce, które jest równocześnie azylem dla umysłu jak i ekologicznym manifestem.

Więcej...

Kolorowe meble z metalu – Jan Nowak doceniony na Warsaw Furniture Contract Expo

Polski rynek mebli od lat dostarcza klientom sprawdzone rozwiązania. Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Furniture Contract Expo, stoisko Jana Nowaka, producenta mebli z metalu do użytku domowego i komercyjnego, wzbudziło szczególne zainteresowanie wśród odwiedzających.

Więcej...

KRION – więcej możliwości aranżacji

Twardy jak kamień, ale ciepły jak drewno. Super wytrzymały, a jednak łatwy w obróbce. W pełni funkcjonalny, ale zarazem piękny. Materiał kompozytowy KRION, bo o nim mowa pozwala na tworzenie pojedynczych mebli i zabudów meblowych, ale również umywalek i brodzików, a nawet całych elewacji....

Więcej...

Gotowa na wszystko. Kuchnia ZAJC inspirowana designem lat 50

Wykonana na zamówienie kuchnia charakteryzuje się ciepłym w odbiorze minimalizmem oraz pełnym balansem formy i funkcji. Naturalna kolorystyka, materiały zaczerpnięte z natury oraz łagodnie zaokrąglony kształt wyspy kuchennej, inspirowany jest powracającym designem lat 50.

Więcej...

Znacznie więcej niż włączniki

Systemy oświetleniowe mają obecnie znacznie więcej funkcji niż kiedyś. Dobrym przykładem są nowoczesne włączniki, które potrafią nie tylko włączyć i wyłączyć światło, ale również np. regulować jego natężenie i barwę. Dodatkowo coraz rzadziej przypominają tradycyjne montowane na ścianach...

Więcej...

Futuro – przepis na przyjazne biuro

Kluczem do organizacji każdego przyjaznego biura: tego firmowego i tego domowego, jest odpowiednie biurko. Odpowiednie, czyli jakie? Najlepiej z regulowaną wysokością położenia blatu, która ułatwi zmianę pozycji podczas nauki lub pracy, a tym samym pozwoli nam zadbać o zdrowie.

Więcej...
Loading...