Promocja na cegły marki Röben

Ponad 30 modeli cegieł licowych i ręcznie formowanych marki Röben objętych jest atrakcyjnymi cenami.

Więcej...

Röben nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024

Nowość w ofercie firmy Röben - SYSTEM DO MONTAŻU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH został nagrodzony Złotym Medalem Targów DACH FORUM 2024.

Więcej...

Nowości na DACH FORUM 2024 w Kielcach!

W dniach 12-13 stycznia 2024 r. odbędzie się III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM, na których to firma Röben pokaże m.in. swoje nowości.

Więcej...

Röben na targach Roof Expo w podwarszawskim Nadarzynie!

W pierwszych dniach grudnia ruszają Międzynarodowe Targi Dachowe – Roof Expo 2023. Obecność firmy Röben Polska obowiązkowa!

Więcej...

2023 Röben na konferencji PROCAD EXPO 2023

W dniach 18 – 19 października br. odbędzie się już 31 edycja konferencji PROCAD EXPO, której będziemy partnerem. Tegoroczne wydarzenie przeniesie nas w przyszłość technologii i trendów związanych ze światem projektowania.

Więcej...

„Esówka” marki Röben zmienia nazwę na MILANO!

Dobrze znana dachówka ceramiczna Verona to od dziś MILANO. Chociaż zmieniliśmy nazwę, niezmienne pozostają jej wyjątkowe cechy i wysoka jakość.

Więcej...

Klinkier w ogrodzie

Odporna i trwała ceramika budowlana doskonale sprawdzi się jako materiał do wykończenia stref ogrodowych. Dzięki nieprzemijającemu urokowi harmonijnie wpisze się w aranżacje przestrzeni zielonych.

Więcej...

Katalog Design by Röben w nowej odsłonie

Najnowsze wydanie katalogu Design by Röben to aż dwadzieścia inspirujących projektów, prezentujących niepowtarzalne kombinacje klinkieru, nowoczesnego wzornictwa i funkcjonalności, tworzące unikalne przestrzenie mieszkalne.

Więcej...

Ścianka dekoracyjna na tarasie

Szybkie Metamorfozy z produktami firmy Röben - płytka klinkierowa

Więcej...

Murki w ogrodzie

Szybkie Metamorfozy z produktami firmy Röben - płytka klinkierowa

Więcej...
Loading...