Pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Doradcy handlowi MS więcej niż OKNA pomogą w uzyskaniu finansowania.

Więcej...

Nowinki z MS więcej niż OKNA

Promocja Wiosenna!

Więcej...

MS więcej niż OKNA na międzynarodowych targach InterDOM w Łodzi

W dniach 3-5 marca w Łodzi odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i aranżacji InterDOM. To duże wydarzenie branży budowlanej i architektonicznej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „DOM to miejsce, które nas łączy”, co było podkreśleniem wagi budownictwa mieszkaniowego.

Więcej...

MS więcej niż OKNA na targach branżowych 4DD w Katowicach!

26 stycznia 2023 w Katowicach po raz siódmy odbyły się targi 4 Design Days.

Więcej...

MS więcej niż OKNA z wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2021

Wyróżnienie w kategorii okna elewacyjne trafiło do firmy MS więcej niż OKNA. Tytuł Budowlanej Marki Roku przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.

Więcej...

Okna w kuchni – jakie mamy do wyboru?

Okna w kuchni to nie tylko źródło najzdrowszego, naturalnego światła, ale również możliwość szybkiego i skutecznego wywietrzenia pomieszczenia. Tylko jaką stolarkę wybrać, by była jednocześnie: piękna, funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu? Możliwości jest zaskakująco wiele.

Więcej...

Zamów stolarkę w lepszej cenie

Uwolnij się od kosztów – to hasło startującej właśnie zimowej promocji marki MS więcej niż OKNA. W jej ramach, już teraz można zamówić okna i drzwi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na jakie rabaty można liczyć? I które produkty są nimi objęte?

Więcej...

Jak wybrać dobre drzwi tarasowe?

Planując duże przeszklenia – zarówno okna, jak i drzwi, warto już na etapie projektu określić usytuowanie i stopień nasłonecznienia danej fasady. Taras z południowej strony z ...

Więcej...

Nowe przepisy dotyczące stolarki – co trzeba wiedzieć?

Na które przepisy warto zwrócić uwagę? I jakie dotacje możemy otrzymać w ramach programów typu „Czyste powietrze”?

Więcej...

Okna jak z drewna

Slow life, równowaga między pracą i rozrywką, harmonia i spokój… – to słowa wytrychy do coraz popularniejszego trendu zakładającego powrót do stylu życia bliższego naturze. Jednym z jego elementów jest widoczna w budownictwie i ...

Więcej...
Loading...