Zrozumieć niezrozumiane - Agnieszka Żarecka

Podziel się:

Pozycja z zakresu rozwoju osobistego, która pomaga zgłębić tajniki udanej komunikacji skierowana do dorosłego czytelnika. Idealna do wykorzystania w budowaniu relacji prywatnych i zawodowych. Pomocna w budowaniu i zarządzaniu zróżnicowanymi zespołami, jak również w prowadzeniu angażujących spotkań i wystąpień publicznych dopasowanych do ich odbiorców.


Książka o wyjątkowych czterech bohaterach w których każdy znajdzie cząstkę siebie. Bohaterach, którzy różnią się od siebie pod kątem prezentowanych zachowań. Różnice te, na co dzień, stają się powodem frustracji i konfliktów, których można uniknąć poznając lepiej swojego rozmówcę, jego motywacje i potrzeby.


"Zrozumieć niezrozumiałe. Kolorowa mapa dialogu" składa się z 3 części. Część pierwsza to opis misji ratowania świata, której podejmuje się Wielka Czwórka. Ich diametralnie odmienne kompetencje nie wróżą niczego dobrego. Jednak wspólne wyzwanie potwierdza, że każdy z nich jest skarbnicą talentów wartych docenienia.


W drugiejczęści znajduje się charakterystyka stylów komunikacji prezentowanych przez każdego z bohaterów a część trzecia to zestaw kilku ćwiczeń z zakresu metodyki DISC.


Na końcu książki można znaleźć wersję graficzną Kolorowej Mapy Dialogu (do wycięcia) stanowiącą doskonałe podsumowanie oraz drogowskaz do efektywnej komunikacji. To kompendium wiedzy z zakresu obszarów talentów, potrzeb, obaw i nieporozumień wszystkich opisanych stylów zachowań.


W celu urozmaicenia treści pozycja została wzbogacona żartobliwymi cytatami oraz historyjkami z serii "pół żartem, pół serio".

Książka do nabycia w wydawnictwie Bibliotekarium


Agnieszka Żarecka

Trener biznesu, pasjonatka rozwoju osobistego, wielbicielka kotów.

Od ponad dwudziestu lat fascynuje się tematem komunikacji pracując z młodszymi i starszymi.

Stawia na współpracę zespołową oraz zachęca do kreatywnego myślenia.

Z pasją prowadzi liczne zajęcia i szkolenia z uczniami, studentami oraz pracownikami różnych branż.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bibliotekarium
#czytelnia #promowany #biznes #zrozumieć niezrozumiałe #Agnieszka Żarecka

Więcej tematów: