Uwolnijcie kreatywność i przenieście projekty DIY na wyższy poziom! Z lakierami akrylowymi Bostik Super Color to banalnie proste!

Podziel się:

Uwaga majsterkowicze i profesjonaliści! Bostik z pewnością znacie jako producenta doskonałych klejów i uszczelniaczy, a pierwszym skojarzeniem jest najprawdopodobniej Mamut Glue, czyli nasz niezawodny klej montażowy. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że w ofercie mamy także znakomite lakiery w sprayu Bostik Super Color. 

To szeroka gama produktów do malowania i zabezpieczania powierzchni, lakiery te są nie tylko idealne do napraw domowych, pracy w warsztacie czy innych działań hobbystycznych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, właściciele domu, którzy chcą ożywić swoją przestrzeń, czy rzemieślnicy poszukujący idealnego wykończenia. Bostik Super Color zapewni znakomitą ochronę i żywe kolory. Lakiery Bostik Super Color cechuje niska zawartość LZO, są przyjazne dla środowiska i bezpieczne w użyciu. Ponadto ich wysoka odporność na promieniowanie UV i opady atmosferyczne zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni. A co najlepsze? Lakiery te schną w mgnieniu oka, umożliwiając realizację projektów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

Wśród produktów z serii Super Color znajdziecie zarówno lakiery akrylowe do ogólnego stosowania, jak i lakiery specjalistyczne np. Super Color Fluorescent, czyli lakier fluorescencyjny z efektem odblasku, Super Color Epoxy – lakier epoksydowy do renowacji powierzchni emaliowanych, czy Super Color Auto Acryl – produkt do użycia przy konserwacji pojazdu i poprawkach lakierniczych. Dostępne są również znakomite lakiery podkładowe do antykorozyjnego gruntowania powierzchni stalowych lub metalowych przed nałożeniem lakieru nawierzchniowego, czy cynk w aerozolu do prac blacharskich.

Niezależnie od tego, czy pracujecie ze stalą, metalem, kamieniem, ceramiką, betonem czy drewnem, lakiery w sprayu Bostik Super Color są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich potrzeb związanych z malowaniem i zabezpieczaniem powierzchni.

Całość bogatej oferty lakierów w sprayu marki Bostik znajdziecie na naszej stronie:
https://diy.bostik.com/pl-PL/produkty/super-color

Sprawdźcie koniecznie!

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#wnętrza #chemia #malowanie #lakier #lakierowanie #promowany #poradnik #Dekoracje i dodatki we wnętrzu #bostik #materiał partnera

Więcej tematów: