newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
03.12.2018r...

Najpiękniejsze ozdoby świąteczne

Święta to czas kiedy nasze mieszkania i domy stają się piękne, a to za sprawą świątecznych dekoracji. Wyjątkowe ozdoby, starannie dobrane i wykonane z dbałością o każdy szczegół, dzięki którym można stworzyć zachwycające dekoracje.
Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor

W najpiękniejszych dekoracjach zobaczymy między innymi ośnieżone choinki i ozdoby wyglądające jak oprószone śniegiem lub pokryte szronem, mieniące się w świetle świec lampiony, lśniące renifery i jelenie oraz ręcznie zdobione bombki ze wzorem przypominającym misterny haft. W te Święta dominuje biel, srebro i kryształ, a dekoracje przywodzą na myśl baśniową, zimową krainę Królowej Śniegu.

Romantyczne ozdoby w odcieniach pudrowego różu, nasyconego różu, złota, beżu i szampana. W kolekcji znajdziemy między innymi bombki ręcznie dekorowane brokatem i perełkami, ozdobne chwosty, wianki i lampiony.

Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor

W pełnej blasku króluje też złoto, czerń i odcienie szampana. Modne dekoracje w kształcie ananasa, złote kwiaty, eleganckie biało-czarne, ręcznie dekorowane bombki, brokatowe ozdoby mieniące się w świetle oraz lampiony, pomogą wyczarować wyjątkowe świąteczne dekoracje w stylu glamour.
--
REKLAMA:
--
Wytworne ozdoby w intensywnych kolorach pawiego pióra - zieleni, turkusu, szmaragdu i granatu w połączeniu ze złotem i srebrem stworzą elegancką, świąteczną oprawę wnętrza. W kolekcji Pavo znalazły się bombki bogato zdobione brokatem i perełkami, haftowane wiszące ozdoby z wyszukanych tkanin, wianki, dekoracyjne kwiaty i lampiony.

Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor

Bożonarodzeniowe dekoracje w odcieniach czerwieni kojarzą się z tradycją oraz świąteczną, rodzinną atmosferą. Oryginalne czerwone i burgundowe, ręcznie malowane i dekorowane bombki, haftowane wiszące dekoracje z dodatkiem złota, wianki i gałązki.

Fot. AlmiDecor
Fot. AlmiDecor

Kolorowe, radosne dekoracje, przywołujące beztroski świat bajek i dzieciństwo. Piękne, misternie zdobione, mieniące się wieloma kolorami figurki, przedstawiające wróżki, anioły, koniki na biegunach, mikołaje, bombki oraz pozytywki w postaci śnieżnych kul podkreślą magię świąt.

źródło: AlmiDecor

Artykuły podobne:

d