Polbruk dla architektów na poznańskiej BUDMIE

Podziel się:
W dniach 24-27 stycznia 2012 r. odbyła się w Poznaniu już dwudziesta pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć również firmy Polbruk. Uznany w branży producent kostki brukowej i elementów drogowych z myślą o projektantach i architektach już po raz trzeci z rzędu zaprezentował swoją ofertę w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

Polbruk dla architektów na poznańskiej BUDMIEBUDMA to prestiżowe i jedno z wiodących wydarzeń w branży budownictwa, które stanowi doskonałą okazję i miejsce do zaprezentowania swojej oferty oraz nowoczesnych projektów. Przyciąga rzesze inwestorów, wykonawców, dystrybutorów i hurtowników, a także liczne grono projektantów i architektów. Dlatego też wystawiające się na targach firmy, dopasowując swoje prezentacje do potrzeb zwiedzających, coraz częściej standardowe ekspozycje wzbogacają licznymi pokazami na żywo. Również firma Polbruk, z myślą o komfortowym projektowaniu, już po raz trzeci z rzędu zaprezentowała się w wyjątkowej formule. Przy współpracy z archispace.pl – portalem dedykowanym architektom, brała udział w przygotowaniu interaktywnej prezentacji – Akademii Efektywnego Projektowania. Podczas czterech dni targowych zwiedzający obejrzeć mogli aż 16 szkoleń na żywo dziennie, w tym pokaz projektowania nawierzchni wokół domów jednorodzinnych z zastosowaniem kostek Polbruk. Wszystkie kursy zakończone były otrzymaniem specjalnego certyfikatu, który stanowił przepustkę do ogromnej bazy pokazów on-line.
REKLAMA:

Polbruk dla architektów na poznańskiej BUDMIESpecjalnie dla architektów z całej Polski Polbruk przygotował również wyjątkową propozycję współpracy, oferując bogatą bibliotekę cyfrowych rysunków CAD, produkty w postaci modeli 3DsMax, tekstury prawdziwych kolorów, wzory ułożeń metodą kreskowania, rzutów, widoków i przekrojów, a także rysunki i inne narzędzia, które ułatwią projektowanie z wykorzystaniem produktów Polbruk. Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł otrzymać płytę CD z pełną biblioteką CAD. Podczas targów zwiedzający mogli nie tylko zapoznać się z asortymentem, ale również wymienić doświadczenia i rozwiać wątpliwości w rozmowie z przedstawicielami firmy. BUDMA stanowi więc doskonałe miejsce przede wszystkim do promocji marki.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Polbruk
#wiadomości #targi #wnetrza #kostka #pol

Więcej tematów: