Puszcza Niepołomice oficjalnie w I lidze

Podziel się:
Po raz pierwszy w swojej 90- letniej historii klub Puszcza Niepołomice wszedł do I ligi. Niepołomiczanie awansowali na dzień przed meczem przedostatniej kolejki. Tym samym dwa ostatnie spotkania rozgrywają jako pierwszoligowy beniaminek.

Fot. OknoplastFot. OknoplastNikt nie spodziewał się, że awans nastąpi tak szybko, wszystko za sprawą porażki Pelikana Łowicz ze Stalą Rzeszów 1:2. Do 1. ligi obok Puszczy Niepołomice awansowała także Wisła Płock.

Fot. OknoplastFot. OknoplastTen awans bardzo nas cieszy, Puszcza pokazała na co ją stać, pokazała siłę jaka tkwi w zespole. Warto podkreślić, że awans do I ligi nastąpił po 3 latach gry w II lidze, a w zeszłym roku drużyna dotarła do 1/16 finału pucharu Polski. Widać więc, że Puszcza sukcesywnie realizuje plan i podnosi swój sportowy poziom – mówi Hubert Rudzki z OKNOPLASTU. Awans to nie tylko radość, ale także wyzwania i zmiany. OKNOPLAST jest głównym sponsorem Puszczy Niepołomice od 2010, wiec razem musimy przygotować się na nadchodzący sezon – dodaje.
REKLAMA:

Fot. OknoplastFot. OknoplastAwans jest zwieńczeniem tegorocznej kolejki, w której Niepołomiczanie rozegrali 33 mecze ligowe i zdobyli 67 punktów. Wywalczyli 20 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek. Zespół może pochwalić się największą liczbą strzelonych bramek wśród wszystkich zespołów drugiej ligi. Najlepszym strzelcem klubu został Mateusz Cholewiak, jego wynik to 10 bramek. Po remisie z Concordią Elbląg klub kontynuuje serię 11 meczów bez porażki.

Fot. OknoplastFot. OknoplastOKNOPLAST poza lokalną drużyną Puszcza Niepołomice współpracuje także ze znanym na całym świecie klubem Inter Mediolan. Firma została jego Top Sponsorem w styczniu 2012 roku i właśnie przedłużyła umowę na kolejne dwa lata, czyli do końca przyszłego sezonu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #wiadomości #sponsoring #okna i drzwi #oknoplast

Więcej tematów: