System dachowy i płynące z niego korzyści

Podziel się:
Decydując się na budowę domu, inwestor musi mieć świadomość, że jest to inwestycja na lata. Rynek materiałów budowlanych jest względnie stabilny, jednak nie zmienia to faktu, że jest to czasochłonny i wymagający projekt. Jednym z najważniejszych elementów całego przedsięwzięcia, a zarazem najdroższym, jest dach. Dlatego wymaga on skrupulatnego doboru zarówno materiałów, jak i wykonawcy.

Fot. BraasFot. Braas

Całościowe podejście

Wysokie koszty budowy sprawiają, że inwestorzy bardzo ostrożnie dysponują środkami na nią przeznaczonymi. Jednak nie powinno to wiązać się z oszczędnością na jakości produktów czy wykonawstwa. Jak każda inwestycja, także ta powinna się zwrócić. W przypadku budowy zwrot z inwestycji to ograniczenie ewentualnych napraw i usterek. Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, warto więc postawić na kompletny system od jednego producenta – dach z jednej ręki. Zastosowanie zintegrowanego systemu dachowego połączonego z kunsztem rzemieślnika znacznie ogranicza ryzyko, że w przyszłości będziemy musieli stawić czoła kosztownemu remontowi dachu.

Fot. BraasFot. Braas
Bogata oferta akcesoriów, dachówek płaskich i profilowanych oraz dachówek kształtowych zapewnia inwestorom pewne rozwiązania na lata. Całościowe podejście do kwestii budowy dachu, najwyższa jakość produktów i wykonawstwo zgodne ze sztuką dekarską są gwarancją trwałości i niezawodności.
REKLAMA:

Dodatkowym atutem systemu dachowego jest duża oszczędność czasu wynikająca z możliwości otrzymania jednej gwarancji na wszystkie produkty, podpisanej z jednym producentem. Wybór produktów i usług Certyfikowanego Dekarza gwarantują także oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie. – Jesteśmy pewni, że jakość naszych produktów i kunszt certyfikowanych przez nas dekarzy zapewnią dachom wieloletnią trwałość, dzięki czemu zdejmiemy inwestorom z barków ciężar związany z niechcianymi remontami – mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu Braas Polska. – Nie zatrzymujemy się jednak na słowach i obietnicach. Od kwietnia oferujemy inwestorom Gwarancję Systemową na kompletny dach, w której ramach zobowiązujemy się do dokonania napraw na nasz koszt w przypadku ewentualnych usterek. Inwestor może więc w pełni cieszyć się swoim domem z bezpiecznym i trwałym dachem – podkreśla Adam Ziółek.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Braas
#czytelnia #dachy #dach #systemy #braas #Dachy - tematy pozostałe

Więcej tematów: