Lokalizatory GPS od ABAX pomogły w odnalezieniu skradzionych kontenerów

Podziel się:
Kiedy prowadzisz swój biznes musisz dbać o wiele rzeczy i rozwiązywać mnóstwo problemów. Firma WROEXPO Sp.zo.o. borykała się z licznymi kradzieżami. Co ginęło? Kontenery na odzież. Straty firmy były więc ogromne – tracili bowiem metalowe pojemniki oraz ich zawartość.

Fot. ABAXFot. ABAX
Właściciel firmy WROEXPO zwrócił się do firmy ABAX po tym, jak jego mienie nagminnie ginęło. Nie chciał kolejnych strat. Wiedział, że jeśli nic nie zrobi, jego kontenery na odzież wraz z zawartością, będą nadal znikały. Miał wrażenie, że złodzieje są przebiegli i nie przestaną kraść.

Złodzieje nie przewidzieli, że kontenery zostały wyposażone w lokalizatory GPS
REKLAMA:

Po zaledwie dwóch dniach od zamontowania lokalizatorów GPS, zginęły dwa kontenery. Złodzieje jednak nie wiedzieli, że skradzione przez nich kontenery zostały wyposażone w system do śledzenia. Dzięki możliwości monitorowania mienia, zguby znalazły się bardzo szybko. Technologia GPS i GSM pomogła zlokalizować zaginione metalowe pojemniki w Szwecji, w okolicach miejscowości Skurup.

Fot. ABAXFot. ABAX
Dzięki lokalizacji na mapie, udało się bez problemu ustalić dokładne miejsce przetrzymywania kontenerów. Dodatkowo we wskazanym miejscu znajdywały się również niektóre kontenery, które wcześniej zostały skradzione. Tym większa radość.

Zainstalowanie lokalizatorów GPS od ABAX było dla nas doskonałą inwestycją!

Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoliło firmie WROEXPO odnaleźć swoje mienie. Teraz sprawą kradzieży zajmuje się policja.

40 kontenerów na odzież wyposażonych w lokalizatory GPS

Fot. ABAXFot. ABAX
Firma WROEXPO wyposażyła 40 swoich kontenerów w urządzania ABAX Equipment Control o swoje pojazdy w ABAX Triplog. Teraz właściciel firmy może spać spokojnie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ABAX
#czytelnia #ochrona #do ochrona #gps #Ochrona - tematy pozostałe

Więcej tematów: