Braas oraz Icopal z nagrodami Złota Budowlana Marka Roku 2024

Podziel się:

Marki Braas oraz Icopal otrzymały tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku, zdobywając pierwsze miejsca w rankingu Budowlana Marka Roku 2024 w kategoriach „Pokrycia dachowe ciężkie” oraz ,,Pokrycia dachowe bitumiczne”. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są producentom materiałów budowlanych, cieszących się największym uznaniem wśród wykonawców. 5 czerwca 2024 r. odbyła się uroczysta gala XX już edycji rankingu.

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu w Polsce. O przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy jakość produktów oceniają na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki. Co istotne, uczestnicy badania samodzielnie i spontanicznie wskazują marki materiałów budowlanych i generalnych wykonawców cieszące się największym zaufaniem fachowców. Dzięki temu, otrzymane wyniki są odzwierciedleniem rzeczywistego wizerunku firm oraz miernikiem ich prawdziwej popularności na rynku.

To już kolejny raz, gdy Braas i Icopal, marki z portfolio BMI Polska, wiodącego producenta kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji zdobyły tytuły Złotej Budowlanej Marki Roku. Jestem niezmiernie dumny, że rozwiązania Braas i Icopal zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.Te wyjątkowe wyróżnienia to nie tylko potwierdzenie świetnych parametrów naszych produktów. Nagrody te są rezultatem wielu lat doświadczenia na rynku budowlanym i zaangażowania ekspertów BMI, którzy każdego dnia przyczyniają się do powstawania trwałych i funkcjonalnych rozwiązań dachowych. Chętnie dzielimy się wiedzą z dekarzami i specjalistami z branży w ramach szkoleń organizowanych w BMI Academy, ta współpraca i wymiana doświadczeń daje doskonałe efekty - powiedział Konrad Machula, Dyrektor Zarządzający Europy Wschodniej Grupy BMI, Prezes BMI Polska.

Portfolio Grupy BMI obejmuje dobrze znane marki, w tym Braas i Icopal, co czyni nas jednym z głównych dostawców rozwiązań w zakresie dachów płaskich i skośnych oraz hydroizolacji w Europie. Jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów- oferujemy klientom rozwiązania i systemy, które zapewniają komfort użytkowania oraz spokój na lata. Jestem dumny z tego, że tworzymy zespół ekspertów i specjalistów w branży hydroizolacji - stwierdził Thomas Casparie, Chief Executive Officer Grupy BMI.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Braas
#wiadomości #izolacje #nagrody #braas #Dachy

Więcej tematów: