newsletter reklama projekty domów forum
sobota 19 września 2020
02.04.2015r...

Nowy termostat do ogrzewania podłogowego TECEfloor

Firma TECE wprowadziła na rynek nowy termostat ogrzewania podłogowego. Element systemu TECEfloor, odpowiedzialny za kontrolę temperatury powietrza, wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Okazuje się, że nawet urządzenia techniczne mogą zaskakiwać niebanalnym wzornictwem.
 Fot. TECE
Fot. TECE

Temperatura pod kontrolą

Układ sterujący termostatu TECEfloor zamknięto w obudowie zawierającej w swojej konstrukcji elementy wykonane ze szkła, a jego zadaniem jest precyzyjna regulacja pracy systemu, umożliwiająca uzyskanie pożądanej temperatury powietrza w pomieszczeniu. Termostat może współpracować z modułami sterowania EZC TECEfloor lub działać jako indywidualne rozwiązanie w bezpośrednim połączniu z elementem wykonawczym, na przykład siłownikiem zainstalowanym na rozdzielaczu (rozdzielacze bez układów mieszających). Zasilanie urządzenia odbywa się za pomocą napięcia 230V.

 Fot. TECE
Fot. TECE
 Fot. TECE
Fot. TECE

Funkcjonalność w szklanej oprawie

To, co wyróżnia nowy termostat firmy TECE, to oryginalna obudowa wykonana z tworzywa i hartowanego szkła, dostępna w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym i pomarańczowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość doboru wariantu kolorystycznego odpowiadającego barwom wnętrza.
--
REKLAMA:
--
Urządzenie tworzy spójną estetycznie kompozycję z innymi produktami marki TECE – przyciskami spłukującymi TECEloop i TECEsquare ze szkła hartowanego oraz odwodnieniem liniowym TECEdrainline, wyposażonym w ruszt wykonany z tego materiału. Pozwala to na skompletowanie zestawu, który nada wnętrzu łazienki unikalny, minimalistyczny wygląd. Nowy termostat TECE przeznaczony jest do użytku we wszystkich rodzajach pomieszczeń.

 Fot. TECE
Fot. TECE
 Fot. TECE
Fot. TECE

Źródło: TECE

źródło: TECE

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d