Kryształowy Profil dla Drutex-u

Podziel się:
Podczas tegorocznych targów budownictwa BUDMA w Poznaniu Prezes Leszek Gierszewski został uhonorowany tytułem Kryształowy Profil w kategorii Osobistość Roku 2011.

Wyróżnienia Kryształowy Profil przyznawane są przez Wielką Kapitułę Branżową oraz portal oknonet.pl. Firma Drutex otrzymała tytuł już po raz kolejny, co stanowi potwierdzenie dynamizmu jej rozwoju oraz efektywności działania. W tym roku branża wyróżniła Prezesa Spółki za jego zaangażowanie, intensywne wysiłki w zakresie budowania zdrowego i rzetelnego przedsiębiorstwa oraz sukces w budowie firmy, która na konkurencyjnym rynki i w warunkach spowolnienia gospodarczego umacnia pozycję lidera. Prezes Gierszewski został tym samym uznany przez branżę za wzór przedsiębiorcy innowacyjnego, wiarygodnego i wysoce profesjonalnego.

Fot. DrutexFot. DrutexFot. DrutexFot. Drutex
Zaufanie i szacunek, jakim obdarzyła mnie branża .poprzez przyznanie tak prestiżowego wyróżnienia jest dla mnie bardo cenne. Jest mi niezmiernie miło, że koledzy z branży zauważyli i docenili zaangażowanie całego zespołu firmy w tworzenie przedsiębiorstwa, które od lat utrzymuje się na pozycji lidera. Tak właśnie postrzegam przyznane mi wyróżnienie „Osobowość Roku 2011”. Tytuł stanowi z pewnością ukłon w stronę wyznawanych przez nas wartości, ale również uznanie dla realizowanej przez nas strategii. Jeszcze raz wszystkim, którzy oddali na nas swój głos bardzo dziękuję i obiecuję nie zawieźć. - powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #wiadomości #nagrody #okno #okna i drzwi #drutex

Więcej tematów: