Świat Łazienek i Kuchni nr 1/2012 już dostępny

Podziel się:
Najnowsze wydanie magazynu wnętrzarskiego „Świat Łazienek i Kuchni” jest już dostępne na rynku. Gazetę można nabyć w dobrych salonach prasowych oraz na www.salonprasowy.pl.

Świat Łazienek i Kuchni nr 1/2012 już dostępnyCzasopismo „Świat Łazienek i Kuchni” tradycyjnie już oferuje mnóstwo ciekawych artykułów, zdjęć i porad ekspertów. Przedstawiamy aż 13 inspirujących projektów łazienek i kuchni. Zdjęcia pochodzą z sesji fotograficznych wykonanych wyłącznie w polskich domach. Pokazujemy zarówno małe (łazienki już od 1,5 m2, kuchnie już od 9 m2), jak i duże wnętrza. Ponadto prezentujemy przeglądy sprzętów niezbędnych w każdej kuchni i łazience. Czytelnicy mogą między innymi zapoznać się z ofertą AGD do pieczenia chleba, w skład którego wchodzą: piekarniki, mikrofalówki i opiekacze, propozycjami producentów wysokich baterii zlewozmywakowych, czy pomysłowymi obudowami wanien. Miłośnicy kawy powinni zwrócić uwagę na artykuł pt. „Kawa z kapsułek”, który oprócz prezentacji dostępnych na rynku ekspresów, daje możliwość wygrania trzech takich urządzeń.

Oczywiście to nie wszystko. Rok 2012 przyniósł bardzo pozytywne zmiany. Magazyn „Świat Łazienek i Kuchni” proponuje nowy dział, który nosi nazwę „Studio Dobrych Rozwiązań”. Zgodnie z założeniem, jest to akcja o charakterze poradnikowym. Zawarte tam informacje mają inspirować do inwestowania w nowoczesne produkty i rozwiązania w nowo urządzanych łazienkach i kuchniach oraz wprowadzania zmian w już istniejących. Wszystko po to, aby mieszkać wygodniej i bardziej elegancko, a przy tym płacić niższe rachunki za wodę i energię elektryczną.
REKLAMA:

„Świat Łazienek i Kuchni” to jedyny na polskim rynku prasy wnętrzarskiej magazyn w całości poświęcony urządzaniu, dekorowaniu oraz wyposażaniu kuchni i łazienek. Łączy w sobie cechy pisma o charakterze poradnikowym, nie stroniąc przy tym od prezentacji luksusowych rozwiązań. Współpraca z uznanymi projektantami i architektami wnętrz sprawia, że w czasopiśmie prezentowane są najciekawsze zrealizowane projekty. Inspiracji przy tworzeniu niebanalnych wnętrz dostarczają także relacje z krajowych i światowych targów branży wnętrzarskie. Pomocne w rozwiązywaniu konkretnych problemów mogą się okazać fachowe porady współpracujących z czasopismem projektantów.

„Świat Łazienek i Kuchni” adresowany jest przede wszystkim do osób poszukujących nowych inspiracji, nietuzinkowych, ale i funkcjonalnych rozwiązań. Magazyn jest także interesującym przewodnikiem po świecie łazienek i kuchni dla tych wszystkich, którzy są na etapie budowy lub modernizacji swojego domu, czy też mieszkania. To także źródło inspiracji dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.
Zapraszamy do lektury!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Czasopismo „Świat Łazienek i Kuchni”
#wiadomości #wnetrza #przeglad_prasy #wydawnictwa

Więcej tematów: