Teraz nastolatki mają swoje kolory do pokojów

Podziel się:
Nastolatki chcą iść własnymi drogami. Również jeśli chodzi o projektowaniu wnętrz i kolory w pokoju. W propozycjach firmy Flügger – duńskiego producenta farb, tapet, szerokiego asortymentu do wykańczania wnętrz są zestawienia barw, które znajdą uznanie tej grupy wiekowej.

Fot. FlüggerFot. FlüggerFirma Flügger co roku przygotowuje dla klientów inspirujący zestaw trendów kolorystycznych. W tym roku wiodą prym cztery trendy: Prawdziwy Romans, Oceaniczny błękit, Mikro, makro i Manifestacja wolności. Prezentowane zestawienia kolorystyczne są oczywiście tylko propozycją, którą każdy - według własnego gustu i uznania – może odwzorować lub zmodyfikować pod siebie.

Właśnie dwa z tych trendów: „Manifestacja wolności” i „Prawdziwy romans” mogą okazać się pomocne w aranżacji pokojów młodych ludzi (dedykowana do grupy wiekowej powyżej 10 lat).
REKLAMA:

"Manifestacja wolności " to propozycja zestawionych ze sobą jaskrawych kolorów i odważnych kompozycji. Jest krzykliwym trendem demonstrującum siłę osobistych przeżyć i doświaczeń. Mowa o buncie, odwadze i wyzwoleniu z więzów społecznych, umysłowych i wizualnych. Trend wolnościowy chwali dziwaczną, nieograniczoną i spersonalizowaną komunikację ze światem. To prawdziwa bomba w postaci niekonwencjonalnych i zróżnicowanych kolorystycznie kombinacji, które nastolatek może użyć malując ścianę, stół, drzwi szafki, aby wyrazić swoje uczucia.

Bardziej stonowaną gamę kolorów młodzi ludzie znajdą w trendzie nazwanym „Prawdziwy romans”. Kolory są tu miękkie, ciche i tworzą ciepłą i przytulną atmosferę pokoju, w którym nastolatki spędzają dużo czasu w towarzystwie swoich dziewczyn i rówieśników.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Flügger
#wiadomości #ściany #kampanie #farba #flugger

Więcej tematów: