BOTAMENT® TERRACHAMP – Rewolucja w temacie balkonów i tarasów

Podziel się:
Przy układaniu płytek, kamieni naturalnych i innych okładzin ceramicznych borykano się dotychczas z wieloma problemami, z którymi musieli mierzyć się specjaliści w tej dziedzinie. Pojawiające się szkody i kosztowne reklamacje spowodowane wykwitami/nalotami, uszkodzeniami powodowanymi przez mróz itp. prowadziły do tego, że wielu płytkarzy nie chciało już mierzyć się z pracami prowadzonymi na balkonach i tarasach i w ogóle nie przyjmowało takich zleceń.

Fot. BotamentFot. Botament

Teraz koniec tych problemów!

Podczas wieloletnich prac rozwojowo-badawczych zespołowi BOTAMENT® udało się rozwiązać wszystkie te problemy dzięki stworzeniu jednego systemu produktów. Nowa „cudowna broń” nazywa się BOTAMENT®  TERRACHAMP i gwarantuje nieznany dotychczas komfort układania dzięki zastosowaniu jednej zaprawy klejowej oraz jednej zaprawy do spoinowania. Brak wykwitów/nalotów, brak uszkodzeń spowodowanych przez mróz oraz praktycznie nieograniczona odporność zostały potwierdzone wieloletnimi testami prowadzonymi na skalę europejską w różnorodnych strefach klimatycznych.
REKLAMA:

Całkowicie nowy środek wiążący!

Nowoczesny środek wiążący oparty na technologii HYDRO O2 FLEX wyznacza nowe standardy w bezpiecznym układaniu płytek oraz kamienia naturalnego na balkonach i tarasach. Jako nieporównywalne zalety systemu TERRACHAMP należy podkreślić, że:
- nie zawiera wapna ani cementu
- nie zawiera pigmentów 
- jest otwarty na dyfuzję pary wodnej i zdolny do odprowadzania wody
- charakteryzuje się najwyższą elastycznością oraz przyczepnością
- jego obróbka może być prowadzona w trudnych warunkach atmosferycznych

Co jest szczególnie istotne: rozwiązania, które się sprawdziły oraz uznane zasady wykonywania balkonów i tarasów pozostają niezmienne. Jedynie produkty, wobec których stawiane są najwyższe wymagania – zaprawa klejowa do płytek oraz zaprawa spoinowania – zastąpione zostają przez dwa produkty na bazie technologii HYDRO O2 FLEX: klej do płytek BTK 200 TERRACHAMP oraz zaprawę do wypełniania spoin BTF 200 TERRACHAMP.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Botament
#wiadomości #ściany #taras #botament #balkon

Więcej tematów: