Pralki Electrolux do 4000 zł - przegląd najlepszych modeli

Podziel się:

Chcesz kupić nową pralkę wyposażoną w innowacyjne rozwiązania, które ułatwią ci dbanie o czystość ubrań całej rodziny? Sprawdź modele marki Electrolux! To świetnie oceniane sprzęty, dostępne w zróżnicowanych przedziałach cenowych. Zakładając pułap 4000 zł możesz wybierać spośród wielu opcji. Zobacz, jakie urządzenia sprawdzą się najlepiej!

Jak wybrać dobrą pralkę?

Pierwszą decyzją, którą powinieneś podjąć przy wyborze pralki, jest określenie, czy szukasz modelu ładowanego od frontu, czy może od góry. Te drugie, chętniej wybierane do niewielkich łazienek, gdzie możliwości aranżacyjne są ograniczone, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród propozycji marki Electrolux. Wybór tych pralek jest mniejszy niż urządzeń ładowanych od frontu - jednak w budżecie do 4000 zł możesz porównywać oba rodzaje sprzętów, by zdecydować, który lepiej sprawdzi się w twojej łazience.

Kolejne aspekty, którym powinieneś się przyjrzeć, są równie ważne. Jeśli zdecydujesz się na model ładowany od frontu, sprawdź jego wymiary i upewnij się, że dobrze wkomponuje się w przestrzeń łazienki, kuchni lub pomieszczenia gospodarczego. Zwykle mniejsze sprzęty oznaczają też mniejszy załadunek - a przy licznych rodzinach to ważna sprawa. Kupując niewielką pralkę, być może pranie trzeba będzie robić codziennie. Idą za tym również konkretne wydatki - dlatego upewnij się, do jakiej klasy energetycznej należy sprzęt, który przypadł ci do gustu. Zestaw oznaczanie klasy A-G z konkretnymi danymi, sprawdzając zużycie prądu na 100 cykli.

Jakie inne parametry dobrze również sprawdzić? Nie pomijaj takich kwestii, jak:

  • poziom hałasu;
  • maksymalna prędkość wirowania;
  • dostępne programy;
  • łatwe sterowanie;
  • dodatkowe funkcje;
  • technologie ułatwiające pranie ubrań konkretnego rodzaju.

Budżet do 4000 zł daje ci wiele możliwości. Zobacz najchętniej kupowane sprzęty marki Electrolux!

Najlepsze pralki Electrolux do 4000 zł

Oferta pralek Electrolux jest bardzo szeroka. Wiele sprzętów kosztuje ok. 2000-3000 zł, najbardziej zaawansowane modele - powyżej 4000 zł, czyli więcej niż założony na potrzeby artykułu budżet. Możesz jednak sprawdzać regularnie ogłaszane przez sklepy online promocje, by kupić możliwie najbardziej innowacyjny sprzęt w najlepszej cenie.

Oto najchętniej kupowane urządzenia w cenie regularnej do 4000 zł - każdy z nich będzie udanym zakupem!

  • ELECTROLUX EW8TN3372P - na początek sprzęt ładowany od góry, w którym wypierzesz do 7 kg ubrań. Maksymalna prędkość wirowania to 1251, a klasa energetyczna sprzętu - C. Urządzenie kupisz za mniej niż 2500 zł. Zwróć uwagę na ProSteam - czyli możliwość zakończenia cyklu prania fazą parową, która pomoże zniwelować zagniecenia odzieży. Z kolei technologia ProSense oznacza, że każdy załadunek jest ważony, by zapewnić efektywne pranie w jak najkrótszym czasie. Wszystko po to, by maksymalnie chronić tkaniny przed wypłukaniem koloru. Ale to nie koniec możliwości! Technologia Fuzzy Logic pozwala na automatyczny dobór parametrów prania w zależności od tego, ile jakiej odzieży włożysz do bębna urządzenia.
  • ELECTROLUX EW8F229SP PerfectCare - świetnie oceniany i chętnie kupowany sprzęt za ok. 2500 zł. Pralka ładowana od frontu pomieści 9 kg ubrań. Maksymalna prędkość wirowania to 1151 obrotów na minutę, a klasa energetyczna - C. Znajdziesz tutaj technologię Fuzzy Logic oraz UltraCare. To drugie rozwiązanie oznacza wstępne mieszanie detergentu z wodą już na początku prania, by maksymalnie szybko i dokładnie pozbyć się zabrudzeń z odzieży.
  • ELECTROLUX EW6F349BSPA PerfectCare 600 - model za ponad 3000 zł, na który powinieneś zwrócić uwagę. Urządzenie pomieści 9 kg prania, zaś maksymalna prędkość wirowania to aż 1400 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego sprzętu to A! System SensiCare dostosowuje czas trwania prania do wielkości załadunku. Z kolei AutoDose uwalnia tylko tyle detergentu, ile jest konieczne dla najlepszych rezultatów. Wszystko po to, by jak najlepiej chronić nawet delikatne tkaniny. Przydatna jest również funkcja TimeManager, dzięki której dostosujesz porę zakończenia cyklu do twojego planu dnia. Pralką możesz wygodnie sterować z telefonu dzięki aplikacji MyElectrolux.

Szukasz innowacyjnego modelu do twojej łazienki? Sprawdź pralki Electrolux w sklepie MediaMarkt i porównaj, co potrafią poszczególne urządzenia. Wszystkie zbierają pozytywne recenzje użytkowników - a to ważna wskazówka!

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#czytelnia #agd #wnętrza #promowany #materiał partnera

Więcej tematów: