PORTOS Gazelą Biznesu 2011

Podziel się:
PORTOS Sp.J. już po raz kolejny otrzymał wyróżnienie i potwierdzenie przynależności do elitarnego Klubu Gazel Biznesu 2011, czyli grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Wyróżnienie przyznaje co roku "Dziennik Puls Biznesu". Tytułu Gazeli Biznesu nie przyznaje żadne jury. Firmy muszą na niego zapracować, osiągając coraz lepsze wyniki w kolejnych latach. O wyróżnieniu firmy decyduje bowiem procentowy przyrost obrotów, który firma osiąga w ciągu trzech lat, dobra reputacja oraz uczciwość wobec kontrahentów.

Fot. PORTOSFot. PORTOSOpracowaniem zestawienia na zlecenie „Pulsu Biznesu” zajmuje się wywiadowania gospodarcza Coface, wyspecjalizowana w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach.

Warto zaznaczyć, że Gazelą Biznesu 2011 jest firmą, która: rozpoczęła działalność przed rokiem 2008 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś; w latach 2008-2010 ani razu nie odnotowała straty; w latach 2008-2010 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży; w roku 2008 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Portos
#wiadomości #nagrody #ściany #portos

Więcej tematów: