Drzwi na UEFA EURO 2012

Podziel się:
Nasze piękne wybrzeże, Kaszuby i inne ciekawe miejsca w Polsce odwiedzi wkrótce mnóstwo kibiców. Ulice w miastach zapełnią się turystami, którzy z pewnością z chęcią skorzystają z oferowanych przez nie atrakcji. Podczas gdy kibice będą korzystać z miejscowych uroków piłkarze reprezentacji różnych krajów będą potrzebowali więcej koncentracji i przebywania w nieco oddalonych miejsc, w których swobodnie będą mogli na przykład ćwiczyć przed rozgrywkami.

Fot. INTERDOORFot. INTERDOORReprezentacja Hiszpanii w czasie UEFA EURO 2012 zamieszka w czterogwiazdkowym Hotelu Mistral Sport w Gniewinie. Hotel położony jest na wzgórzach w malowniczej okolicy nazywanej "zielonym zakątkiem Kaszub", w odległości 70 km od stadionu PGE Arena Gdańsk, 20 km od trasy E6 Berlin- Gdańsk i 60 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

W hotelu znajduje się 105 pokoi dwuosobowych i 8 apartamentów, 7 nowoczesnych salami konferencyjnych, centrum rehabilitacyjne, kryta pływalnia, hala sportowa, sala do bowlingu, parking dla 115 samochodów i podjazd dla autokarów. Po treningu piłkarze będą mogli skorzystać z bogatej oferty SPA oraz rozrywkowo-wypoczynkowej.
REKLAMA:

Fot. INTERDOORFot. INTERDOORHiszpańscy mistrzowie Europy i świata zostaną ugoszczeni w jednym z najbardziej prestiżowych hoteli na północy kraju. W Hotelu Mistral zamontowane zostały drzwi marki INTERDOOR. Są to drzwi wewnątrz lokalowe Płaskie w okleinie DI MODA INSPIRA palisander rega i orzech tiepolo (w wersji wc i akustyczne SL), łącznie w ilości 283 sztuk. Drzwi montowane były w drugim kwartale 2011 i są piękną ozdobą tego miejsca.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Interdrex
#okna #drzwi #czytelnia #okna i drzwi #w wewnatrz_bud #imprezy #interdrex

Więcej tematów: