<

Nagrody SuperDekarz 2022 wręczone! Kim są najlepsi dekarze w Polsce?

17 lutego w hotelu Warszawianka w Serocku odbyła się Gala SuperDekarz 2022

Więcej...

Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Marka Haier, która od 14 lat jest liderem w produkcji urządzeń AGD na świecie, dołącza do Najpiękniejszej Orkiestry świata.

Więcej...

Grupa SBS świętowała dwudziestolecie!

1 października 2022 roku w Hotelu Vienna House Andel’s Lodz odbyła się uroczysta Gala 20-lecia Grupy SBS. Dla większości uczestników była to okazja do świętowania już dwudziestu lat działalności w niebiesko‐białych barwach. Nie zabrakło jak zawsze Kawiarenki Mecenasów w której spotkali...

Więcej...

Klimas Wkręt-met świętuje dziesięciolecie Centrum Technik Zamocowań w Częstochowie

Mija dekada od powstania Centrum Technik Zamocowań Klimas Wkręt-met w Częstochowie. Producent zaplanował uroczyste obchody, które trwać będą od 19 od 23 września. Z tej okazji przygotowano szereg różnych promocji, dostępnych w sklepie stacjonarnym przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie.

Więcej...

10 lat sukcesu – jubileusz fabryki dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie

19 września fabryka dachówek ceramicznych CREATON w Widziszewie obchodzi okrągły jubileusz 10 lat funkcjonowania. Uruchomienie tego zakładu było przełomowym przedsięwzięciem firmy w skali całej Europy. Równocześnie inwestycja miała olbrzymie znaczenie dla regionu i lokalnej społeczności....

Więcej...

Branża nieruchomości zagra w szczytnym celu

Lider doradztwa na rynku real estate w Polsce zorganizuje JLL 11. Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022.

Więcej...

Letnie wydarzenia z E.ON

E.ON zaprasza mieszkańców Warszawy na letnie atrakcje z dobrą energią. W Multimedialnym Parku Fontann będzie można odpoczywać na leżakach i popijając orzeźwiającą lemoniadę, a w Elektrowni Powiśle – obejrzeć ciekawy film dokumentalny.

Więcej...

25 lat Vetrex

W tym roku Vetrex obchodzi 25-lecie swojej działalności. Obecnie firma jest jednym z kluczowych producentów okien i drzwi tarasowych z PVC oraz drzwi zewnętrznych z segmentu premium. Jej produkty sprzedawane są w Polsce i w całej Europie.

Więcej...

15 lat minęło jak jeden dzień! Relacja z Jubileuszu Stowarzyszenia DAFA

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA rozpoczęło działalność ponad 15 lat temu. Jubileuszowe spotkanie odbyło się 19 maja w miejscowości Józefów.

Więcej...

AWILUX ROCK ON, czyli podsumowanie roku w mocnym stylu!

AWILUX ROCK ON to wydarzenie, które przed ekranami zgromadziło przedstawicieli branży stolarki otworowej na corocznej gali podsumowującej osiągnięcia leszczyńskiego producenta stolarki w klasie premium. Choć wydarzenie zorganizowano ponownie w formie online, tym razem odbyło się ono...

Więcej...
Loading...