Spotkanie z Giorgio Squinzi

Podziel się:
Giorgio Squinzi, twórca między narodowego sukcesu Mapei, a od 22-go maja 2012, przewodniczący Confindustrii (konfederacji przedsiębiorców włoskich) odwiedzi Polskę z okazji 100-lecia Firmy z Grupy Mapei, GÓRKA CEMENT Sp. z o.o.

Giorgio Squinzi Fot. MapeiGiorgio Squinzi Fot. MapeiGiorgio Squinzi jest obecnie Szefem Confindustrii organizacji zrzeszającej 150 tysięcy włoskich przedsiębiorstw, zatrudniających ponad 5,5 miliona pracowników. W swoich inauguracyjnym przemówieniu Giorgio Squinzi przedstawił receptę, która ma pomóc Włochom (a być może także innym krajom) szybciej przejść przez trudne czasy. Obecnie prowadzi dyskusję z Prezydentem Włoch i parlamentem o sposobie zarządzania Państwem mającym pomóc przedsiębiorcom wprowadzić gospodarkę na drogę wzrostu.

Spotkanie z Giorgio Squinzi to możliwość spojrzenia, wspólnie z jednym z globalnych liderów, na obecną sytuację (gospodarki Włoch i Europy, globalnych firm takich jak Mapei, a także trzebińskiej GÓRKA CEMENT) z lokalnej, małopolskiej, perspektywy (parafrazując słynne „think global, act local”).
REKLAMA:

Konferencja prasowa jest planowana na dzień 7/09/2012 w klimatycznej rezydencji Dwór Zieleniewskich w Trzebini (województwo małopolskie). Bardzo prosimy rozważenie możliwości uczestnictwa w spotkaniu. Wskazanym jest potwierdzenie przybycia do dnia 3/09/2012 (liczba dostępnych miejsc ograniczona).
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Mapei
#wiadomości #ściany #mapei

Więcej tematów: