Dobór napędów do okien online

Podziel się:
Napedyokienne.pl to nowe narzędzie zaprojektowane przez D+H, które umożliwia dobór napędów do okien w systemach naturalnej wentylacji. Wystarczy podać podstawowe parametry okna takie jak wymiary czy sposób otwierania, aby dopasować do niego odpowiedni napęd łańcuchowy wraz z konsolami montażowymi.

Fot. D+H Polska Fot. D+H Polska


Strona napedyokienne.pl została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie uprościć cały proces doboru siłowników do okien. - Choć automatyka okienna wciąż kojarzy się w dużymi obiektami komercyjnymi, widzimy coraz większe zainteresowanie napędami wśród producentów stolarki czy klientów indywidualnych – mówi Szymon Ciach – kierownik marketingu D+H Polska. – Automatyka okienna to nie tylko wygoda, ale także realna poprawa cyrkulacji powietrza w budynku oraz możliwość otwarcia trudnodostępnych okien, np. wysoko umiejscowionych naświetli czy okien połaciowych. Nasz kalkulator daje dużą samodzielność i pokazuje, że dobór napędu do stolarki wcale nie musi być skomplikowany – dodaje Szymon Ciach.

 

 

Sposoby i kierunki otwierania okien – napędy VCD fot. D+H Polska Sposoby i kierunki otwierania okien – napędy VCD fot. D+H Polska Sposoby i kierunki otwierania okien – napędy CDC fot. D+H Polska Sposoby i kierunki otwierania okien – napędy CDC fot. D+H Polska

 

 

 

Jak działa kalkulator doboru napędów?

Wystarczy podać wymiary skrzydła, sposób i kierunek otwierania okna (np. uchylane do wewnątrz) oraz preferowany sposób montażu napędu (nawierzchniowy lub ukryty w profilu). Na tej podstawie program wylicza, jaki napęd będzie pasował do danego okna, czy wystarczy zastosowanie jednego siłownika czy potrzebne będą dwa, a także czy przy podanych gabarytach wskazane jest użycie ryglatora okuć okiennych. Użytkownik uzyskuje zatem zestawienie pasujących do jego okna napędów i potrzebnych konsol montażowych. Dodatkowo, podsumowanie doboru zawiera takie dane, jak maksymalny wysuw łańcucha, kąt otwarcia okna czy dopuszczalna waga skrzydła. W zestawieniu znajdziemy także informacje o wymaganej ilości wolnego miejsca na ramie i na skrzydle dla prawidłowego montażu.

REKLAMA:

Zestawienie produktów można wygenerować w formacie PDF i na tej podstawie złożyć zamówienie kontaktując się z działem sprzedaży D+H. Korzystanie z kalkulatora napedyokienne.pl jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Określanie parametrów okna na napedyokienne.pl

 

 

 

Dobór napędów do okien online


Wybór siłownika okiennego na napedyokienne.pl

 

 

 

 

Dobór napędów do okien online

 

 

REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: D+H Polska
#okna #czytelnia #d_h #w okno #naped #promowany_okna #okna i drzwi #promowany #Automatyka do bram, okien i rolet

Więcej tematów: