Trendy wzorniczne IMS na Plus Camerimage

Podziel się:
W kinie, na kanapie czy w łóżku – nie ważne gdzie oglądamy film, ważne, żeby był dobry, a mebel na którym siedzimy wygodny. A to dopiero początek punktów wspólnych, które łączą design z kinem.

Fot. IMS GroupFot. IMS GroupPodobnie jak projektanci i tapicerzy współpracują nad finalnym wyglądem mebla, tak operatorzy i montażyści współtworzą wizualną stronę filmu. To im właśnie poświęcony jest Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych, który odbywa się już po raz 20. Jubileuszowa edycja gości najwybitniejszych ludzi kina z całego świata. O ich komfort zadbała Grupa IMS, jako ekspert w wyposażaniu stref VIP, która dostarczyła mebli niezbędnych do zaaranżowania specjalnych przestrzeni wypoczynku.

Doświadczenie w wygodzie

Jurorzy obradują na wygodnych zestawach wypoczynkowych marki Etap Sofa, takich jak Grand Vario, Basic, Super Line, Frizzante i Grappa. Ponoć trudno się od nich oderwać, ale za to podjęcie decyzji przynosi wiele przyjemności. Chcieliśmy zagwarantować jury komfortowe warunki relaksu i pracy – mówi Izabela Lipińska, marketing manager Grupy IMS – Wygoda i ergonomiczność rozwiązań to podstawa, na bazie której tworzymy swoje produkty – również dla tych najbardziej wymagających i zaangażowanych w swoją pracę odbiorców. Muszą bowiem oni nie tylko efektywnie i szybko odpocząć, ale też w skupieniu przygotować się do swoich zadań.
REKLAMA:

Fot. IMS GroupFot. IMS GroupW myśl tej zasady zostały również wyposażone Biuro Festiwalowe oraz Press Room. Kolekcje Basic – Etap Sofa, jak i Barolo – HF Helvetia Furniture, na własnej skórze przetestują dziennikarze oraz goście festiwalowi.

IMS kocha kino

W Bydgoszczy, jak widać, wyznacza się trendy nie tylko filmowe. Nowoczesny design też znajduje tu swoje miejsce. Grupa IMS, na Plus Camerimage wystąpiła już po raz drugi. Doświadczenie w wyposażaniu specjalnych stref wypoczynku podczas prestiżowych wydarzeń kulturalnych oraz sportowych jest wpisane w strategię wizerunkową firmy. Kanapy marki Etap Sofa oraz NewLook gościły między innymi na MotorShow, Cavaliadzie, Festiwalu Operowym w Bydgoszczy czy Fashion Week Poland.

Fot. IMS GroupFot. IMS GroupMeblarski luksus nie jest zarezerwowany jedynie dla VIPów. „Nasze kolekcje są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi tendencjami we wzornictwie użytkowym, które łączymy ze sprawdzonymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Można je czasami porównać do efektów specjalnych w filmie. Dlatego udział w Plus Camerimage to nie przypadek – zapewnia Izabela Lipińska.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: IMS Group
#wiadomości #meble #wewnatrz_bud #wnetrza #ims_group

Więcej tematów: