Nowa kolekcja podłóg Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Podziel się:
20 różnego rodzaju dębowych podłóg wprowadza na rynek Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe. Krakowska firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wzbogaca swoje autorskie kolekcje o modne wzory i kolory najbardziej klasycznej z podłogowych desek.

Fot. Kopp – Podłogi Naturalnie DoskonałeFot. Kopp – Podłogi Naturalnie DoskonałeNowa kolekcja to nie tylko nadążanie za modą, ale także kreowanie jej. Znajdziemy w niej zarówno tradycyjne deski o gładkiej powierzchni, jak i deski szczotkowane, młotkowane, czy kornikowane – jednym słowem deski postarzane. Ich brzegi wykończone są głęboką v-fugą, co dodatkowo podkreśla charakter postarzanych desek. Tak jest w przypadku ręcznie heblowanego i szczotkowanego Dębu Montebello, który szczególnie przykuwa uwagę. Deska ta, w całości wykonana z litego drewna, wygląda na starą i naturalną jednocześnie. Taki efekt „postarzania” można uzyskać tylko dzięki ręcznemu heblowaniu, które nadaje tej podłodze wyjątkowego, niepowtarzalnego uroku.

Fot. Kopp – Podłogi Naturalnie DoskonałeFot. Kopp – Podłogi Naturalnie DoskonałeCała kolekcja to jednak aż 20 propozycji, od klasycznych jasnych desek dębowych, przez wymienione już bielone, po postarzane, takie jak Dąb Montebello. Wszystkie dęby z tej kolekcji zostały wykończone woskiem twardym olejnym. Efekt naturalnego wykończenia wzmacnia dodatkowo szczotkowanie, któremu poddane zostały „Dęby z Charakterem”.
REKLAMA:

Każda z linii nowej kolekcji oferowana jest w pełnej rozmiarówce desek. Można wybierać pomiędzy deskami o grubości 16 lub 21 mm i wymiarach od 100 do 195 mm szerokości i długości od 600 do 2400 mm. „Dęby z charakterem” łączone są za pomocą systemu pióro-wpust i przeznaczone są do przyklejania do podłoża.

Fot. Kopp – Podłogi Naturalnie DoskonałeFot. Kopp – Podłogi Naturalnie DoskonałeWszystkie deski z nowej kolekcji „Dęby z charakterem” posiadają 5letnią gwarancję na użytkowanie w obiektach mieszkalnych i 2letnią na obiekty użyteczności publicznej.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kopp
#na podloga #wnetrza #z drewno #kopp #do wewnatrz_bud #produkty #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: