Baltic Wood na DOMOTEX 2013

Podziel się:
Już w sobotę w Hanowerze rozpoczynają się targi DOMOTEX 2013, które od lat uważane są za najważniejszą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży podłogowej!

Fot. Baltic Wood Fot. Baltic Wood A już dziś na stoisku D18 w sali nr 9 wrze! W pocie czoła odsłaniane są kolejne elementy dekoracji, które w całości będą fantastycznym tłem dla niezwykłego The Floor Fashion Show z podłogami Baltic Wood w roli głównej!

To nie wszystkie wieści. W specjalnym Concept Roomie powoli urzeczywistnia się wizja uznanego niemieckiego projektanta Marka Brauna. Przypomnijmy, że Baltic Wood został zaproszony przez organizatorów do tego wyjątkowego projektu jako jedna z nielicznych firm. Concept Room to specjalna przestrzeń, której pomysłodawcą jest ceniony niemiecki architekt - Stefan Diez. Szereg zainscenizowanych stoisk w innowacyjnej, nowoczesnej i nieszablonowej formie ukażą piękno podłóg drewnianych, także podłóg Baltic Wood! Z niecierpliwością wyczekujemy finału!
REKLAMA:

Fot. Baltic Wood Fot. Baltic Wood Czy wizja Marka Brauna spodoba zwiedzającym? Przekonamy się 15 stycznia, kiedy to ogłoszone zostaną wyniki konkursu na najlepszy pokój w Concept Roomie. Trzymajcie za nas kciuki!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że stoisko Baltic Wood będzie jak zwykle cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Wśród odwiedzających znajdzie się również liczna grupa przedstawicieli mediów zagranicznych i polskich. W niedzielę na stoisku odbędzie się konferencja prasowa, podczas której Elżbieta Szydłowska, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu zaprezentuje dziennikarzom piękno podłóg z kolekcji NOWOŚCI 2012-2013, z ekskluzywnej gamy Podłóg Artystycznie Postarzanych - Timeless Collection oraz z najnowszej kolekcji podłóg wykonanych z litego drewna - Sélection du Sommelier.

Fot. Baltic WoodFot. Baltic WoodZapraszamy do nas. Stoisko D18, hala 9. Ogromna porcja aktualnych trendów ze świata najwyższej klasy podłóg gwarantowana!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Baltic Wood
#wiadomości #podloga #wewnatrz_bud #wnetrza #drewno #baltic

Więcej tematów: