UST-M z Tomaszowa Mazowieckiego zaprezentował nowości we Frankfurcie

Podziel się:
Nie każdy wie, że w Tomaszowie Mazowieckim ma swoją siedzibę jedyny w Polsce i jeden z nielicznych w Europie producent systemu centralnego odkurzania. Poza systemem Vacu USM firma UST-M ma w swojej ofercie także nowoczesne filtry do wody i instalacje sanitarne. Niedawno, podczas Targów ISH we Frankfurcie nad Menem, producent miał okazję zaprezentować szerokiej publiczności nowości w swojej ofercie.

Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu UST-MUrszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu UST-MTargi mają ponad 50-letnią tradycję i są najważniejszym wydarzeniem ekspozycyjnym branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej. W tym roku odbywały się między 12 a 16 marca. W ciągu 5 dni odwiedziło je ponad 200 000 osób. Goście mieli okazję zapoznać się z ofertą 2300 wystawców.

Stoisko UST-M na Targach ISH we Frankfurcie. Fot. UST-MStoisko UST-M na Targach ISH we Frankfurcie. Fot. UST-M

Polskie produkty z tworzyw sztucznych

Udział polskiego producenta w międzynarodowych targach pokazuje, że w naszym kraju powstają ciekawe, wysokojakościowe przedmioty z tworzyw sztucznych. W przypadku systemu centralnego odkurzania Vacu USM firmę UST-M śmiało można nazwać pionierem. – Jesteśmy jedynym polskim producentem centralnego odkurzania, czyli, mówiąc w wielkim skrócie, interesującej alternatywy dla tradycyjnego odkurzacza. Vacu USM to system rur PCV ukryty w murach, gniazda ssące na wewnętrznej ścianie budynku i lekki wąż ssący, który podłącza się do gniazd. Podczas odkurzania zanieczyszczone powietrze odprowadzane jest przez rury do jednostki centralnej. Tam podlega filtracji i trafia na zewnątrz budynku – tłumaczy Urszula Czechowicz-Górna, prezes firmy UST-M. – Podczas Targów ISH prezentowaliśmy zarówno obecne już na rynku elementy Vacu USM, jak i nowe typy gniazd ssących. Dużym powodzeniem cieszył się także filtr prysznicowy w nowej obudowie, która doskonale wpisze się w design chromowanych baterii łazienkowych – dodaje Urszula Czechowicz-Górna.
REKLAMA:

Podczas targów firma zaprezentowała wiele nowości, a wśród nich – filtr prysznicowy. Fot. UST-MPodczas targów firma zaprezentowała wiele nowości, a wśród nich – filtr prysznicowy. Fot. UST-M

Kierunek: rozwój

Duże zainteresowanie stoiskiem UST-M w trakcie Targów ISH to wielkie osiągnięcie firmy. – Cieszymy się, że mieliśmy okazję porozmawiać z naszymi stałymi partnerami biznesowymi jak i z potencjalnymi kontrahentami z różnych zakątków świata, m.in. z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Spotkania, które odbyły się we Frankfurcie, zaliczamy do pasma naszych sukcesów – mówi prezes firmy UST-M. Do najważniejszych osiągnięć firmy można także zaliczyć dwukrotnie przyznaną jej Gazelę Biznesu. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest co roku przez „Puls Biznesu” najprężniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Firma ma także swoje zasługi w obszarze ekologii – jako pierwsza zastosowała przyjazne środowisku tworzywo PET do produkcji obudowy do filtrów. Włączyła się także w projekt „Dom Zeroenergetyczny”. Ma on na celu wprowadzenie czytelnych standardów budowy domu zrównoważonego, który będzie jednocześnie przyjazny dla środowiska, efektywny energetycznie i komfortowy dla swoich mieszkańców.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: UST-M
#wiadomości #targi #instalacje #ust_m

Więcej tematów: