Co robi Maciej Zień w Gliwicach

Podziel się:
W najbliższy poniedziałek, 10 czerwca, w salonie Art Ceramika odbędzie się spotkanie z cyklu Tubądzin Design Days. Warsztaty z Maciejem Zieniem, muzyka na żywo, nowości produktowe i pokazy kulinarne z Jeanem Bosem – to tylko niektóre atrakcje, które dla zaproszonych architektów przygotowała Grupa Tubądzin.

Fot. TubądzinFot. TubądzinTubądzin Design Days to cykl imprez skierowanych do architektów z pięciu miast: Poznania, Wrocławia, Gliwic, Krakowa i Warszawy. Zorganizowane w swobodnej konwencji spotkania łączą w sobie elementy warsztatu, rywalizacji, wspólnego ucztowania i kuluarowych rozmów po godzinach.

Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii

Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Zień, który opowie o swojej współpracy z Grupą Tubądzin oraz inspiracjach, jakie towarzyszyły mu podczas projektowania kolekcji. Kulinarną ilustracją dla tych opowieści będą potrawy stworzone przez cenionego kucharza, Jeana Bosa. W menu, podporządkowanemu kulturze kulinarnej miast związanych z nowymi kolekcjami Macieja Zienia, pojawią się potrawy kuchni japońskiej, francuskiej, niemieckiej oraz rodem z Monako.
REKLAMA:

Grupa Tubądzin zorganizuje w trakcie wieczoru konkurs na projekt płytki. Nagrodą będzie wyjazd z firmą na prestiżowe targi Cersaie do Bolonii, jak i możliwość realizacji wyróżnionego pomysłu w dużym formacie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Tubądzin
#wiadomości #wewnatrz_bud #plytka #wnetrza #lazienka #seminaria #kuchnia #tubadzin

Więcej tematów: