Badanie dostawców profili PVC

Podziel się:
W lutym tego roku Centrum Analiz Branżowych już po raz szósty przeprowadziło wśród producentów okien z tworzyw sztucznych badanie na temat oceny dostawców materiałów do produkcji okien. Podobnie jak w poprzednich edycjach przebadanych zostało 200 firm.

Jak wynika z badania niezmiennie jako główne kryterium przy wyborze dostawcy profili PVC są jakość oraz cena. Tegoroczne badania potwierdzają, podobnie jak w latach poprzednich, wciąż wysoką ocenę, jaką producenci okien wystawili firmie Aluplast.

Po raz kolejny Aluplast został najwyżej ze wszystkich firm oceniony w dwóch niezwykle istotnych kategoriach. Jako firmę o najszerszej ofercie aluplast wskazało 46% badanych firm, a jako firmę której ofertę cechuje najlepsza relacja jakości do ceny na aluplast wskazało 32% ankietowanych, co jest szczególnie cenne w kontekście cech wyboru dostawcy, wskazywanych przez producentów jako najistotniejsze.
REKLAMA:

Dobrze ocenione zostały również różne aspekty współpracy z naszą firmą, a oceny powyżej średniej dla branży otrzymaliśmy m.in. w zakresie jakości szkoleń produktowych i wsparcia marketingowego oraz jakości obsługi handlowej i doradztwa technicznego.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aluplast
#okna #wiadomości #okno #okna i drzwi #badania #aluplast

Więcej tematów: