TÜV gwarantuje jakość narzędzi NEO

Podziel się:
Narzędzia ręczne NEO zyskują coraz większą popularność wśród profesjonalistów. Jednym z głównych powodów jest ich niezmiennie wysoka jakość. Teraz jej potwierdzeniem jest także rygorystyczny certyfikat TÜV M+T.

Fot. Neo ToolsFot. Neo ToolsOd lat produkty NEO zdobywają coraz większe uznanie profesjonalnych użytkowników. Jest to konsekwencją dbałości o najwyższe standardy jakościowe potwierdzane przez niezależne, renomowane ośrodki badawcze. Najbardziej znany z nich – TÜV Rheinland – akredytował laboratoria NEO. Marce przyznano najbardziej rygorystyczny spośród certyfikatów – TÜV M+T (monitoring i testowanie) obejmujący cały proces: od fazy produkcji, po kontrolę jakości gotowego wyrobu.

Proces ubiegania się o certyfikat rozpoczął się na początku 2012 roku, a pierwsze produkty NEO otrzymały go już w październiku. Do dnia dzisiejszego certyfikatem objętych zostało ponad 1160 pozycji asortymentowych marki. Kolejne 114 produktów jest w trakcie procesu certyfikacji.
REKLAMA:

Istotnym elementem certyfikacji był także audyt przedstawicieli TÜV w laboratorium Grupy Topex – właściciela marki. Inspektorzy potwierdzili, że wiedza i rzetelność pracowników firmy oraz wyposażenie jednostki badawczej są gwarancją najwyższej jakości produktów, a testy w niej wykonywane mogą być traktowane na równi z przeprowadzanymi w siedzibie TÜV. Wynik audytu oraz wciąż rosnąca liczba certyfikowanych produktów jednoznacznie podkreślają bezkompromisowe podejście marki NEO do standardów jakości produktów.

Więcej informacji na temat jakości narzędzi NEO oraz certyfikatu TÜV M+T na neo-tools.com oraz tuv.com.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Neo
#wiadomości #narzedzie #maszyny #certyfikaty #neo

Więcej tematów: