DABROwent na Forum Wentylacja

Podziel się:
Odwiedzając tegoroczne targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja będzie można przekonać się na żywo, czym wyróżnia się na rynku bydgoska hurtownia DABROwent.

- Uważamy, że targowa impreza branżowa to nie tylko czas prezentacji nowości, ale przede wszystkim okazja, by pogłębić i rozwinąć kontakty biznesowe - mówi współzałożyciel DABROwent, Maciej Dąbrowski. Firma, debiutująca w tym roku na Forum Wentylacja, chciałaby poznać swoich klientów, znanych tylko z wymiany telefonów i korespondencji, oraz przekonać do siebie nowych partnerów. Na stoisku nr 58, zamienionym w DABROcaffe, przy dobrej kawie będzie można porozmawiać o swoich potrzebach i uzyskać nie tylko kompleksowa ofertę, ale i korzystne warunki handlowe.

Fot. DABROwentFot. DABROwent
- DABROwent tworzą profesjonaliści, dla których wentylacja jest pasją i sposobem na życie - mówi współzałożycielka DABROwent, Katarzyna Dąbrowska. – Kadra naszej firmy aktywnie uczestniczy w obsłudze rynku wentylacyjnego od ponad 18 lat. Znamy go więc doskonale. Dzięki temu zapewniamy fachową obsługę, nie ograniczając się do sprzedaży urządzeń. My po prostu rozwiązujemy problemy.
REKLAMA:

Tegoroczne Forum Wentylacja będzie też świetną okazją, by przystąpić do konkursu "Mercedes od DABROwent - może być Twój!". Na terenie targów firma zaprezentuje nagrodę główną - Mercedesa CITAN - i odpowie na wszelkie pytania osób zainteresowanych możliwością wygrania samochodu za punkty zbierane podczas zakupów w DABROwent.

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja, impreza targowo-seminaryjna odbywająca się w tym roku po raz 12, ma renomę najważniejszego w Polsce wydarzenia branży HVAC w kraju. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

(MZ)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: DABROwent
#wiadomości #targi #instalacje #dabrowent

Więcej tematów: