Okno do dachów płaskich DXW kolejnym produktem FAKRO nominowanym do nagrody Dobry Wzór

Podziel się:
Okno do dachów płaskich DXW to innowacyjne okno o niebanalnym designie przeznaczone do dachów płaskich oraz użytkowych tarasów.

 Fot. FAKRO Fot. FAKRO Specjalna konstrukcja o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowa powłoka okna DXW pozwalają na swobodne chodzenie po nim, umożliwiając bezproblemowe przemieszczanie się na tarasach czy też dachach. Dzięki temu, że powierzchnia okna DXW licuje się z powierzchnią pokrycia dachu/tarasu okna te nie tylko tworzą bezpieczną przestrzeń, którą można użytkować ale również nie zaburzają estetyki. Firma FAKRO od zawsze słynie ze swych nietypowych realizacji w pełni spełniając oczekiwania Klientów. Również okno DXW może zostać spersonalizowane poprzez wykończenie z zewnątrz w dowolnym kolorze z palety RAL Classic.

Wyjątkowe zalety okna DXW zostały już docenione przez Kapitułę konkursu Złoty Medal targów BUDMA 2015, która przyznała oknu FAKRO to prestiżowe wyróżnienie.
REKLAMA:

 Fot. FAKRO Fot. FAKRO Organizowany corocznie od 23 lat "Dobry Wzór" to nietypowy konkurs, do którego produkty wskazywane są przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku - Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu, jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Patronem Honorowym konkursu jest Minister Gospodarki.

W poprzednich latach nagrodami „Dobry Wzór” zostały nagrodzone; dachowe okno balkonowe FGH-V Galeria oraz markiza AMZ Solar.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fakro
#wiadomości #dachy #nagrody #fakro #w dach

Więcej tematów: