Ruszyła II edycja konkursu na najlepszy projekt mieszkaniowy

Podziel się:
Już po raz drugi Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił konkurs na „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012 – 2015”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie inwestycji, które wyróżniają się stylem, użytecznością, dopasowaniem do przestrzeni miejskiej oraz idą ramię w ramię z duchem ekologii.

 Fot. PZFSD Fot. PZFSD Organizatorem konkursu jest Polski Związek Firm Deweloperskich. Firmy należące do PZFD mają wieloletnie doświadczenie i tworzą wspólnie blisko 40% mieszkań dostępnych na rynku. Celem konkursu „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012 – 2015” jest docenienie pracy przedsiębiorców, którzy budując domy tworzą wysokiej jakości tkankę miejską. Polski Związek Firm Deweloperskich kładzie duży nacisk na ten aspekt działalności inwestorów organizując otwarte konkursy i szkolenia dla swoich członków.
REKLAMA:

Nie tylko strona czysto wizualna, ale też niewidoczne na pierwszy rzut oka niuanse techniczne czy walory architektoniczne, nie umkną czujnemu oku oceniających specjalistów. Projekty będą oceniane w kilku kategoriach: Zespoły budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych; Budynek jednorodzinny i wielorodzinny; Zabudowa przyjazna środowisku, Zabudowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju; Budownictwo niskoenergetyczne oraz Projekt najlepszej rewitalizacji. Swoje inwestycje mogą zgłaszać wszystkie firmy prowadzące działalność deweloperską, jedynie pod warunkiem, że budynek otrzymał już pozwolenie na użytkowanie. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali na początku grudnia 2015 roku. Prace można zgłaszać do końca października za pomocą formularza dostępnego na stronie: www.konkurs.pzfd.pl
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: PZFD
#wiadomości #wnetrza #konkursy #pzfd

Więcej tematów: