Praktyczny system Toya do montażu baterii Fala

Podziel się:
Niepozorne narzędzie, zastępując szereg elementów wymaganych standardowo przy montażu baterii, pokonuje bariery w innowacyjny sposób. Użytkownicy docenią je za wygodę i praktyczność.

Fot. FalaFot. FalaBaterie umywalkowe Fala, znajdujące się w portfolio grupy TOYA S.A., posiadają pomysłowe rozwiązanie do montażu. Opracowany przez firmę produkt łączy trzy niezwykle ważne cechy – prostotę, spryt i wielofunkcyjność.

Za pomocą narzędzia samodzielnie można podłączyć baterię umywalkową, według idei SMARTtool. Nie potrzeba niczego poza zakupioną baterią, do której dołączone jest opatentowane narzędzie TOYA, służące do podłączenia baterii pod instalację wodną oraz do serwisowania aeratora.
REKLAMA:

Idea SMARTtool obecna jest również w bateriach Fala montowanych na ścianie (wannowe i prysznicowe) – do każdej takiej baterii dołączony jest wielofunkcyjny klucz, który poza zamontowaniem baterii do instalacji w ścianie umożliwia wykonanie wielu podstawowych prac hydraulicznych, np. wymianę wężyka zasilającego WC. Technologia wprowadzona przez firmę TOYA S.A., dzięki połączeniu funkcji przypisanych do tej pory kilku osobnym narzędziom, jest rozwiązaniem innowacyjnym i niezwykle praktycznym.

Fot. FalaFot. FalaNarzędzie Toya, Fot. FalaNarzędzie Toya, Fot. Fala
Maksymalizując funkcjonalność produktu i wygodę użytkowników, zastosowania oferowane przez markę Fala wychodzą naprzeciw potrzebie klienta – zgodnie z założeniem „kup i zamontuj”. Dzięki temu podejściu ma on styczność z marką nie tylko podczas dokonywania zakupu, ale towarzyszy mu ona także w drugim ważnym etapie – podczas montowania baterii.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Fala
#instalacje #okna i drzwi #do montaz #akcesoria #w baterie #w armatura #produkty #Armatura i osprzęt

Więcej tematów: