Oknoplast sponsorem programu - „Dom Marzeń”

Podziel się:
Nowy program telewizji TVN „Dom Marzeń” rusz 25 czerwca. Jednym ze sponsorów został Oknoplast. Do budowy domu powstającego w ramach programu, zostaną użyte okna Pixel – najnowszy autorski produkt marki.

Fot. OknoplastFot. Oknoplast– Oknoplast zdecydował się na udział w projekcie Dom Marzeń, ponieważ jest to wyjątkowa inicjatywa. Chcemy wspierać uczestników, którzy rywalizują o dom swoich marzeń. Dla nas dom jest czymś więcej niż tylko budynkiem, w którym spędzamy wolny czas. Jest najważniejszym miejscem w życiu człowieka. Dlatego dbamy, aby nasz produkt, będący integralną częścią domu, zapewniał klientom komfort i bezpieczeństwo na lata – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu firmy Oknoplast.

Do budowy tytułowego Domu Marzeń zostaną użyte okna PixelL - najnowszy autorski produkt Oknoplast , który dostarcza o 22 proc. więcej światła, dzięki smukłemu profilowi i większej powierzchni szyby. Dodatkowo jego designerska forma bez żadnych zaokrągleń idealnie wypisuje się w najnowsze trendy architektoniczne.
REKLAMA:

Podczas programu uczestnicy odwiedzą salon Oknoplast w Piasecznie, w którym eksperci firmy będą służyli szczegółową radą i pomogą wybrać okna o parametrach najlepiej dostosowanych do ich potrzeb. Następnie montażyści Oknoplastu wstawią okna do domu.

Odwiedzając salon, oprócz fachowej rady uczestnicy oraz widzowie z pewnością zwrócą uwagę na bardzo nowoczesny, minimalistyczny wygląd wnętrza. Obiekt jest jednym z pierwszych salonów Oknoplast, który przeszedł gruntowny lifting, zgodny z nową strategią marki. Została w nim zastosowana nowa aranżacja, która już w krótce pojawi się w większości salonów firmy.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #wiadomości #okno #sponsoring #okna i drzwi #oknoplast

Więcej tematów: