Trzy nowe noże ceramiczne STANLEY®

Podziel się:
STANLEY® wprowadza na rynek małe i skuteczne noże ceramiczne. Zawsze znajdą się pod ręką, gdy trzeba otworzyć paczkę, list lub plastikowe opakowanie na elektronikę. Trzy poręczne modele będą niezastąpionym pomocnikiem, dostępnym w każdym momencie - tak małe, że można je przypiąć do kluczy lub trzymać w kieszeni.

Fot. StanleyFot. Stanley

Opis produktu:

- Mały nóż z chowanym ostrzem ceramicznym doskonale poradzi sobie z cięciem papieru, taśm i opakowań. Nowoczesny i opływowy kształt jest nie tylko miły dla oka, ale też powoduje, że narzędzie świetnie dopasowuje się do kształtu dłoni. Wystające z antypoślizgowej rękojeści niewielkie ostrze od razu jest gotowe do akcji. Niewielki rozmiar i lekki materiał obudowy pozwala mieć go zawsze pod ręką - przypinając do kluczy albo wykorzystując wbudowany magnes i przyczepiając do lodówki lub innych metalowych elementów.

- Prosty w obsłudze nóż STANLEY® szybko otworzy kartony, listy i przetnie taśmy swoim wymiennym ostrzem ceramicznym. 3-pozycyjny mechanizm pozwala wysunąć je na potrzebną długość lub jednym ruchem ukryć wewnątrz. Narzędzie świetnie leży w dłoni, a boczne wypustki antypoślizgowe ułatwiają utrzymanie tej samej pozycji. Ceramiczne ostrze można wymieniać bez zastosowania jakichkolwiek innych narzędzi. Magnesy w obudowie pozwalają przyczepić nóż do metalowej szafki lub lodówki, a otwór w obudowie umożliwia przypięcie do kluczy albo szlufki spodni.
REKLAMA:

- Nóż ceramiczny z 3-pozycyjnym, wymiennym ostrzem skutecznie rozprawi się z taśmą uszczelniającą, folią termokurczliwą i kartonami. Posiada wygodny suwak z regulacją, tak aby jak najlepiej dopasować długość ostrza do wykonywanych zadań. Po skończonej pracy wystarczy je schować i włożyć do kieszeni, przyczepić do kluczy lub smyczy. Wymiana ostrza wymaga jedynie przekręcenia przedniej część rękojeści i włożenia nowego elementu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Stanley
#maszyny #do prace_reczne #narzedzie_reczne #stanley #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: