Dwie nagrody podczas Gali Builder Awards 2017 dla Real2B Development

Podziel się:
Spółka Real2B Development oraz jej prezes Jarosław Fijałkowski zostali nagrodzeni podczas Gali Builder Awards 2017 tytułami Budowlana Firma Roku 2016 oraz Osobowość Branży 2016.

Fot. Real2B DevelopmentFot. Real2B DevelopmentFot. Real2B DevelopmentFot. Real2B Development
Redakcja miesięcznika Builder wraz z Radą Naukową i Programową już po raz czternasty przyznała wyróżnienia firmom oraz menadżerom branży budowlanej w zamian za osiągnięcia oraz innowacyjność świadczonych rozwiązań, jak również wizję i biznesową intuicję, które wsparte odwagą i wytrwałością w działaniu przyczyniły się do zdobycia sukcesu w branży.

Rok 2016 był dla Real2B Development rokiem przełomowym. Po trzech latach od powstania firma otworzyła w listopadzie dwa pierwsze regionalne hybrydowe centra handlowe Quick Park w Strzegomiu i Mysłowicach.
REKLAMA:

Tytuły Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Branży to ogromne wyróżnienie. Cieszę się, iż poza przychylnymi opiniami ze strony najemców oraz inwestorów nasza koncepcja Quick Parków została również doceniona przez przedstawicieli branżowego i opiniotwórczego medium. To tylko potwierdza, iż koncepcja jaką przyjęliśmy jest słuszna, a zatem dodaje energii do dalszej, ciężkiej pracy – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes Grupy Real 2B.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Real2B Development
#wiadomości #nagrody #prawo #nieruchomości

Więcej tematów: