Antypoślizgowe klucze płasko-oczkowe z grzechotką – FACOM 467B

Podziel się:
FACOM prezentuje nową gamę antypoślizgowych kluczy płasko-oczkowy z grzechotką – FACOM 467B. Dostępny w rozmiarach od 6 mm do 41 mm klucz FACOM 467B ma dożywotnią gwarancję producenta.

Fot. FacomFot. Facom

Opis narzędzia:

Klucze z serii 467B wyposażone zostały w innowacyjną grzechotkę pierścieniową, pozwalającą na zablokowanie główki śruby za pomocą końcówki oczkowej, co umożliwia pracę w dowolnej pozycji i zabezpiecza przed ześlizgiwaniem się klucza, wpływając na zwiększenie bezpieczeństwa. Co więcej, wbudowany mechanizm zapadkowy grzechotki pozwala wyeliminować ryzyko przypadkowego odwrócenia kierunku ruchu.

Dzięki wyjątkowemu projektowi kluczy z serii 467B, podczas odkręcania i zakręcania nacisk na główkę śruby wywierany przez końcówkę płaską jest większy na powierzchni niż na brzegach, co zapewnia maksymalną stabilność i kontrolę. W efekcie klucz jest łatwiejszy do prowadzenia i nie obraca się w dłoni. Co więcej, zabezpieczenie antypoślizgowe na końcówce płaskiej zapobiega ześlizgiwaniu się narzędzia ze śruby lub nakrętki, co dodatkowo zwiększa zarówno efektywność, jak i bezpieczeństwo pracy.

Ergonomiczna rączka kluczy z gamy 467B zapewnia dwukrotnie większą powierzchnię kontaktu z ręką, a dzięki temu – optymalny komfort i kontrolę, co sprawia, że narzędzie idealnie nadaje się do wykonywania powtarzalnych czynności – klucz może być obracany z większą prędkością, bez odczuwania dyskomfortu, a nawet bólu, który pojawia się zwykle przy korzystaniu ze standardowych kluczy.

Klucze oczkowo-płaskie FACOM 467B dostępne są w wielu rozmiarach – od 6 mm do 41 mm – i mają dożywotnią gwarancję. Do kluczy można dokupić kieszonkowe etui, pozwalające na łatwy dostęp do narzędzi podczas pracy oraz ich wygodne przechowywanie.
REKLAMA:

Zalety:

- wyjątkowy design z ergonomiczną rączką pozwala na komfortowe obracanie i optymalną kontrolę,
- innowacyjna i trwała końcówka płaska zapewnia maksymalną wydajność pracy
- mechanizm blokujący w końcówce oczkowej zapobiega ześlizgiwaniu się klucza ze śruby oraz zapewnia maksymalne bezpieczeństwo,
- grzechotka z mechanizmem zapadkowym zapobiega przypadkowemu odwróceniu kierunku ruchu,
- końcówka płaska – odchylenie o 15°,pozwalające na dostęp boczny; końcówka oczkowa – mechanizm zapadkowy z 72 ząbkami, kąt obrotu 5° oraz odchylenie o 15°,
- pełny wybór rozmiarów – od 6 do 41 mm.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Facom
#narzedzie #maszyny #do prace_reczne #narzedzie_reczne #facom #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: