Husqvarna na targach LAS-EXPO i Agrotech w Kielcach

Podziel się:
Firma Husqvarna w dniach 16-18 marca br. będzie uczestnikiem targów LAS-EXPO i Agrotech w Kielcach. Jako światowy ekspert w dziedzinie pielęgnacji terenów zieleni w lasach, parkach i ogrodach na swoim stoisku C-3 zaprezentuje szeroką gamę najnowszych maszyn m.in.: pilarki Husqvarna 572 XP® i Husqvarna 565 - które będzie można przetestować na specjalnie przygotowanym stanowisku – a także nagrodzonego przez miesięcznik Raport Rolny Ridera RC318T, serię maszyn akumulatorowych, kosiarki automatyczne Husqvarna Automower®, czy traktory.

Fot. HusqvarnaFot. HusqvarnaWśród prezentowanych na targach nowości znajdzie się pilarka 572 XP®. To maszyna dedykowana dla profesjonalistów, która idealnie sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach i przy najbardziej wymagających zadaniach. Zwiększona moc silnika przekłada się na wydajność cięcia większą nawet o 12%. Każdy z gości targów będzie mógł przetestować najnowsze pilarki firmy Husqvarna na specjalnie przygotowanym stanowisku. Jedną z nowości zaprezentowanych na targach będzie nowa seria automatycznych kosiarek Automower® X-Line. Husqvarna jest światowym liderem w dziedzinie zautomatyzowanego koszenia. Linia X-Line to najbardziej zaawansowane i najlepiej wyposażone modele kosiarek automatycznych na rynku. Radzą sobie z wymagającymi, skomplikowanymi obszarami trawników, czy stromymi zboczami. Wszystkie modele X-Line wyposażone są w aplikację Automower® Connect ze śledzeniem GPS w przypadku kradzieży. Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower® X-Line mogą pracować nieustannie, niezależnie od pogody, zapewniają cichą, wydajną i autonomiczną pracę, dzięki czemu trawnik skoszony jest lepiej niż jakąkolwiek inną kosiarką.

Odwiedzający stoisko Husqvarna o numerze C-3 mogą wygrać pilarkę akumulatorową 120i. Aby wziąć udział w konkursie należy na stoisku Husqvarna zrobić sobie zdjęcie z wybraną maszyną akumulatorową, a następnie zamieścić je na fanpage Husqvarna Polska. Zwycięzca zostanie ogłoszony w dniu 18 marca – ostatniego dnia targów.
REKLAMA:

„Targi LAS-EXPO i Agrotech to bardzo ważne wydarzenia dla branży leśnej i rolniczej, dlatego nie mogło na nich zabraknąć marki Husqvarna. Każdy, kto odwiedzi nasze stoisko, z pewnością znajdzie coś dla siebie - zarówno profesjonaliści z branży leśnej, jak i rolnicy, czy osoby poszukujące nowoczesnych maszyn do pielęgnacji terenów zieleni, zapewniających wydajną pracę, ciche i przyjazne sąsiedztwo. Obserwując aktualne trendy i wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poszukujących rozwiązań alternatywnych do maszyn spalinowych, Husqvarna oferuje wachlarz maszyn akumulatorowych. Są one równie wydajne, jak urządzenia spalinowe, a przy tym ciche i ekologiczne” – mówi Maciej Konieczny, Dyrektor Handlowy w firmie Husqvarna Poland.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Husqvarna
#wiadomości #targi #maszyny #husqvarna

Więcej tematów: