Jak wykorzystać trudno dostępne miejsca w naszych wnętrzach?

Podziel się:
Projektanci marki LUXRAD doradzą, jak zagospodarować niewykorzystane miejsce w Waszym domu.

Co postawić w tym kącie…

Wielu z Was prawdopodobnie nie raz zadało sobie to pytanie. Czy ten obraz będzie tam pasował? Komoda wystaje poza krawędź ściany, a Ty znów uderzyłeś się o stojącą w rogu donicę. Aranżacja salonu, łazienki czy sypialni powinna współgrać z funkcjonalnymi aspektami projektu. Narożny kominek w pokoju dziennym, supernowoczesna czerwona lampa nadająca Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. To tylko kilka przykładów na rozwiązanie dylematu wnętrzarskiego, a gdyby tak umieścić tam grzejnik?

Fot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. Luxrad
Gdy szukamy czegoś ciekawie i oryginalnie wyglądającego - model Aurora świetnie sprawdzi się jako dopełnienie sfery wizualnej. Nowoczesny design, szeroki wachlarz kolorów - od słonecznego żółtego do eleganckiego i poważnego srebra antycznego, a co najważniejsze użyteczność i bezproblemowy montaż grzejnika. To ciekawa metoda na wykończenie Twojej sypialni i nie tylko.

Fot. LuxradFot. Luxrad
Fot. LuxradFot. Luxrad

Przede wszystkim funkcjonalność!

Nie powinniśmy zapominać również o funkcjonalnym wykorzystaniu naszych kątów. Dzisiejsze firmy meblarskie posiadają w swoich kolekcjach narożne kanapy, regały czy komody, które pozwolą zadbać o odpowiedni wystrój, a co najważniejsze użytkowy charakter np. garderoby. Minimalistyczne wieszaki na ubrania, bądź klasyczne fotele mogą nadać pomieszczeniu walorów użytkowych. Pozwolą również tchnąć nieco życia w stricte praktyczne miejsca naszego domu. Łazienkowe powierzchnie najprościej urządzić wstawiając tam przegrodowe szafki, stojaki na ręczniki, czy jak doradzają projektanci - klasyczne grzejniki wodne Elipso, dostępne również w wersji elektrycznej. Praktyczny i stonowany design to wszystko, czego potrzebuje łazienka i nasz problematyczny kącik.
REKLAMA:

Przy projektowaniu wnętrz najważniejsze jest połączenie aspektów wizualnych z funkcjonalnością i prostotą, zwłaszcza wtedy, gdy próbujemy poradzić sobie z trudnym w aranżacji miejscem w naszym domu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Luxrad
#czytelnia #grzejnik #do ogrzewanie #instalacje #do dekorowanie #Grzejniki

Więcej tematów: