Ceramika Paradyż uruchomiła Paradyż Design LAB

Podziel się:
Z początkiem września Ceramika Paradyż uruchomiła nowoczesne, interdyscyplinarne centrum zarządzania produktem i jego ekspozycją w rynku o nazwie Paradyż Design LAB. Nowo powstała przestrzeń służy pracy twórczej nad ofertą producenta, a także stanowi miejsce kreatywnych spotkań z Klientami i Partnerami firmy.

Fot. Ceramika ParadyżFot. Ceramika ParadyżFot. Ceramika ParadyżFot. Ceramika Paradyż
Paradyż Design LAB, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie działów kreatywnych i zakładów produkcyjnych w Tomaszowie Mazowieckim o łącznej powierzchni 400 m2, prezentuje pełną ofertę Ceramiki Paradyż dostępną w rynku. To w tym miejscu firma pracuje już nad nowościami produktowymi i procesem wdrożeń. Przestrzeń została wyposażona w nowoczesny i profesjonalny system oświetlenia, który pozwala ocenić walory wizualne płytek w różnych jego odcieniach. W środku znajduje się także sala konferencyjna na organizację różnego rodzaju autorskich wydarzeń, spotkań, czy warsztatów oraz sala przeznaczona m.in. do badań fokusowych. Paradyż Design LAB odzwierciedla również potrzeby i aktywności różnych działów firmy. Począwszy od technologów, projektantów i menedżerów odpowiedzialnych za prace nad stworzeniem unikalnego produktu, przez dział marketingu, który musi zapewnić mu jak najlepszą promocję, aż po dział handlu, którego doświadczenie i wiedza rynkowa zapewnią skuteczną sprzedaż.
REKLAMA:

- Wraz z rozwojem firmy niezbędne jest wprowadzanie rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie pracy, poprawią jakość interakcji między pracownikami oraz między firmą i jej partnerami. Takim rozwiązaniem jest właśnie Paradyż Design LAB, czyli miejsce pracy twórczej nad produktem, miejsce spotkań wewnętrznych, warsztatów oraz wydarzeń angażujących Klientów i Partnerów zewnętrznych. Stale patrzymy w przyszłość i wierzymy, że projektowanie to przede wszystkim rozwiązywanie problemów, często dzięki prostym, niebanalnym pomysłom. Jestem przekonany, że ta przełomowa inicjatywa pozwoli nam tworzyć unikalne produkty, jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb rynku i naszych Klientów - mówi Bartłomiej Kwasek, zastępca dyrektora ds. wdrożeń DIY Ceramiki Paradyż.
 
Znajdujące się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Ujezdzkiej 23 Paradyż Design LAB to obok Akademii Paradyż kolejny autorski projekt firmy wynikający z nowej strategii. W jej ramach zdecydowano się na odejście od standardowych form promocji. Mają je zastąpić aktywności, które dostarczą Klientom biznesowym autentycznych wartości, a Klientom finalnym inspiracji oraz unikalnych doświadczeń zakupowych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ceramika Paradyż
#wiadomości #wnetrza #paradyz

Więcej tematów: