Polska marka produktów do dekoracji wnętrz Dekoria wyróżniona Laurem Konsumenta 2019

Podziel się:
Dekoria, jeden z największych polskich sklepów internetowych oferujących ponad 50 tysięcy oryginalnych produktów do dekoracji wnętrz, otrzymała Złote Godło oraz Godło Lider XV-lecia w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2019. Te dwie nagrody to wyróżnienie za wieloletnią dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów, które ozdabiają wnętrza polskich domów.

Fot. DekoriaFot. DekoriaLaur Konsumenta to prestiżowe wyróżnienie, które świadczy o popularności danego produktu lub usługi na polskim rynku. Zwycięzcy są wyłaniani w plebiscycie, w którym głosują osoby najważniejsze z perspektywy marki, czyli sami konsumenci. Dzięki corocznemu plebiscytowi Polacy mogą wyrazić swoją opinię na temat firm i produktów dostępnych w kraju.

W tym roku konsumenci wyróżnili Laurem Konsumenta 2019 sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz Dekoria.pl. Marka otrzymała Złote Godło w kategorii „Internetowa sprzedaż artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz” oraz Godło Lidera XV-lecia – specjalne wyróżnienie przyznawane markom utrzymującym przez lata najwyższy poziom jakości produktów w swojej kategorii. Te nagrody to efekt zaufania konsumentów i potwierdzenie jakości i atrakcyjności produktów dla przyszłych klientów.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dekoria.pl
#wiadomości #nagrody #wnetrza #okna i drzwi #do dekorowanie #w wewnatrz_bud #dodatek #akcesoria

Więcej tematów: