Klimas Wkręt-Met partnerem XI Kongresu Stolarki Polskiej

Podziel się:
Firma Klimas Wkręt-Met, wiodący producent wysokiej jakości technik zamocowań w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, objął rolę partnera XI Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Fot. Klimas Wkręt-metFot. Klimas Wkręt-met
Organizowany przez Związek POiD, Kongres Stolarki Polskiej jest najważniejszym wydarzeniem dedykowanym polskiej branży stolarki budowlanej. Co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne odbędzie się w wersji online.

Marka Klimas Wkręt-Met przyłączyła się do wydarzenia w roli partnera.
REKLAMA:

Czas integracji w wersji online

Mimo poluzowania obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią Covid-19, wciąż niemożliwe było zorganizowanie Kongresu w stacjonarnej wersji jaką znamy. Forma online stwarza jednak inne możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców, dlatego tegoroczny program jest jeszcze bardziej uniwersalny i dotyczy najważniejszych, najbardziej aktualnych zagadnień dla polskich przedsiębiorstw. Wśród nich temat trendów gospodarczych, tematów dotyczących kultury organizacyjnej, czy europejskiego „Zielonego Ładu”, a także tematu związanego z cyfryzacją i cyberbezpieczeństwem. Ostatni temat jest szczególnie dopasowany do profilu działalności firmy Klimas Wkręt-met.

Jako przedsiębiorstwo produkcyjne od początku działalności byliśmy nastawieni na mocno technologiczne zaplecze. Wówczas, czyli pod koniec lat dziewięćdziesiątych stosowano nazwę komputeryzacji. Dzisiaj technologia oraz pełna automatyzacja procesów produkcyjnych to już w naszych zakładach standard, który ciągle doskonalimy. Duże przestrzenie produkcyjne wypełnione są specjalistycznymi maszynami, dzięki którym możemy zwiększać zdolności produkcyjne przy minimalizacji kosztów co bezpośrednio wpływa na konkurencyjność naszych produktów. Dzisiaj pracujemy w oparciu o specjalistyczne programy obliczeniowe, narzędzia wspomagające procesy produkcyjne, ale także narzędzia sprzedażowe takie jak platforma e-commerce, czy narzędzia do zarządzania portfelem produktowym. Trzeba podkreślić fakt, że cyfryzacja jest procesem złożonym, ponieważ obejmować powinna wszystkie obszary przedsiębiorstwa, dlatego tak ważne jest by równocześnie z cyfryzacją funkcjonowała optymalna kultura organizacyjna, która pozwala w pełni przygotować załogę do każdej zmiany. Dlatego też nie mogło nas zabraknąć w dyskusji na temat tych procesów – komentuje Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-met.

Klimas Wkręt-met dla branży

Firma Klimas Wkręt-Met jest związana ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi od 2013 roku. Czynnie angażuje się nie tylko w kolejne Kongresy Stolarki Polskiej ale i inne inicjatywy Związku POiD, takie jak akcja Dobry Montaż oraz towarzysząca Międzynarodowym Targom Architektury i Budownictwa Budma – Monteriada. „Mamy świadomość, że współpraca z takimi organizacjami jak Związek POiD, daje nam możliwość bezpośredniego uczestniczenia, ale też tworzenia lepszej rzeczywistości i lepszych warunków działalności naszego przedsiębiorstwa oraz całej branży. Dla nas Związek jest niezastąpioną platformą wymiany informacji, zasobów, wzajemnego poparcia i możliwości, prowadzony dzięki korzystnej sieci wzajemnych kontaktów – dodaje Maciej Strychalski.

Tegoroczny XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniu 15 czerwca od 10:00 do 16:00, dostępny online na platformach Facebook oraz Youtube.

Link do transmisji na YouTube: https://lnkd.in/gkFaZTz
Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/2nsYuKH4e

Wśród prelegentów zobaczymy: Witolda Orłowskiego, głównego doradcy ekonomicznego PwC Polska, Jarosława Sokolnickiego, head of Microsoft Technology Center, Adriannę Kilińską, prezesa zarządu Engave S.A., eksperta Business Centre Club, Magdalenę Hilgner, senior sssociate, EY Polska Kancelaria EY Law, Katarzynę Kłaczyńska-Lewis, Associate Partner, Adwokata EY Law Polska. Blok merytoryczny poprowadzą Małgorzata Walczak-Gomuła oraz Beata Tomczak-Majewska z ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku.

W drugiej części dnia o zaangażowaniu i motywacji jako podstawie elastycznej organizacji radzącej sobie w czasach kryzysu, opowiedzą Nadia Kirova i Nikolay Kirov partnerzy i członekowie zarządu w Kirov Strategic Negotiators i LifeEnergy.pl.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Klimas Wkręt-met
#wiadomości #kongres #narzedzie #maszyny

Więcej tematów: